Mediclinic
left right

MUDr. Texlová Veronika

MUDr. Texlová Veronika

Paní doktorka Texlová vystudovala v letech 2004 až 2010 Lékařskou fakultu Masarykovy univerzity v Brně, obor všeobecné lékařství. Dále se vzdělávala specializační přípravou v oboru dětské lékařství a praktické lékařství pro děti a dorost.

Po studiu na vysoké škole se v rámci postgraduálního vzdělávání účastnila stáží na neonatologickém oddělení, klinice dětské anesteziologie a resuscitace a klinice dětské chirurgie, ortopedie a traumatologie. Dále absolvovala nepovinné stáže na klinice dětských infekčních nemocí a ORL ve Fakultní nemocnici Brno.

Pracovní zkušenosti získala jako sekundární lékařka na klinice dětské neurologie a pediatrické klinice, taktéž ve Fakultní nemocnici Brno. Od roku 2012 se podílí na zajištění chodu ústavních pohotovostních služeb na pediatrické klinice.

Se svými pacienty se domluví také anglicky a německy.

Ve volném čase se věnuje, turistice, přírodě, tanci a cvičení pilates. Velmi ráda studuje medicínskou problematiku, jako je pediatrie, revmatologie či neurologie.

V rámci svého studia vydala také několik odborných publikací na téma Úloha endotelu v regulaci vazomotoriky a dále Psychomotorický vývoj kojence.

zavřít

Informujte se o svých
nárocích z veřejného pojištění

Pro pacienta

Přehled nabízených
očkování

Pro pacienta

Interaktivní mapa
ordinací v čr

Pro pacienta

Prohlédněte si nové číslo
časopisu MediClinic Plus

Pro pacienty

© copyright MediClinic 2023 Domácí péče Praha Created by inCUBE

Vážení pacienti,

prosíme, buďte k ostatním pacientům a také personálu ordinace ohleduplní, proto v případě jakéhokoliv respiračního onemocnění vstupujte do čekárny a ordinace s respirátorem.

Děkujeme za pochopení a ohleduplnost, MediClinic.

zavřít