Mediclinic

Kračmarová Blanka

 Kračmarová Blanka
Sestra Kračmarová vystudovala v roce 1989 Střední zdravotnickou školu v Brně. V roce 1997 ukončila pomaturitní specializační studium při zaměstnání v úseku práce ošetřovatelské péče u interních onemocnění pro dospělé.

V minulosti působila v Nemocnici na Bulovce v Praze na pooperačním oddělení chirurgie, poté také na interním oddělení Nemocnice Koliště v Brně a od roku 2002 pracuje v interní ambulanci polikliniky v Brně.

Mezi její zájmy patří četba, sport a má kladný vztah ke zvířatům.
zavřít

Informujte se o svých
nárocích z veřejného pojištění

Pro pacienta

Přehled nabízených
očkování

Pro pacienta

Interaktivní mapa
ordinací v čr

Pro pacienta

Prohlédněte si nové číslo
časopisu MediClinic Plus

Pro pacienty

Registrace nového pacienta

Je jednoduché přejít k nám, nemusíte navštívit svého praktika.

Používáme cookies ke zlepšení fungování našeho webu, analýze návštěvnosti a personalizaci reklamy. Pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací

SOUHLASÍM

Vážení pacienti,

provoz ordinací je v současné době limitován nedostatkem ochranných prostředků, proto ordinace fungují v nouzovém režimu. PROSÍME, LÉKAŘE NAVŠTIVTE VÝHRADNĚ PO TELEFONICKÉ DOMLUVĚ. Bližší informace najdete zde.

Platí nařízení o POVINNÉ KARANTÉNĚ pro všechny, kteří se vrátili ze zahraničí a pro ty, kteří byli v kontaktu s nakaženou osobou. Bližší informace najdete zde. Pokud jste v povinné karanténě a sledujete na sobě příznaky onemocnění covid-19, kontaktujte příslušnou hygienickou stanici nebo linku 112. Nově funguje linka 1212, celorepublikový informační servis pro koronavirus.

Děkujeme MediClinic


zavřít