Mediclinic

Fuxová Ilona

 Fuxová Ilona
Sestra Fuxová vystudovala Střední zdravotnickou školu, obor všeobecná zdravotní sestra. V roce 2010 úspěšně absolvovala v Brně certifikovaný kurz v audiometrii.

V minulosti pracovala 7 let jako sestra u lůžka na různých odděleních ve FN Hradec Králové. Poté, co se přestěhovala do Brna, pracovala nejprve ve FN U sv. Anny na interním oddělení, později pak v privátní ORL ambulanci. Po mateřské dovolené působila několik let v ordinaci praktického lékaře pro děti a dorost a od roku 2015  pracuje na poliklinice v ORL ambulanci.
zavřít

Informujte se o svých
nárocích z veřejného pojištění

Pro pacienta

Přehled nabízených
očkování

Pro pacienta

Interaktivní mapa
ordinací v čr

Pro pacienta

Prohlédněte si nové číslo
časopisu MediClinic Plus

Pro pacienty

Registrace nového pacienta

Je jednoduché přejít k nám, nemusíte navštívit svého praktika.

Používáme cookies ke zlepšení fungování našeho webu, analýze návštěvnosti a personalizaci reklamy. Pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací

SOUHLASÍM

Vážení pacienti,

ordinaci navštivte PO TELEFONICKÉ DOMLUVĚ s lékařem, striktně rozdělujeme ordinační hodiny pro zdravé a nemocné pacienty. S ohledem na aktuální epidemickou situaci se může měnit rozložení ordinačních hodin, sledujte proto průběžně naše webové stránky. Bližší informace najdete v detailu ordinace, kterou navštěvujete.

Hlavním úkolem praktických lékařů je léčit  registrované  pacienty, proto naše ordinace nejsou zapojeny do plošného testování na covid-19. Vybrané ordinace nabízejí testování pouze svým registrovaným pacientům, informaci najdete v detailu ordinace. K plošnému antigennímu testování využijte síť odběrových center, seznam najdete zde

Děkujeme za pochopení, MediClinic.
zavřít