Mediclinic

MUDr. Košťálová Eliška

MUDr. Košťálová Eliška

Paní doktorka Košťálová vystudovala Lékařskou fakultu Masarykovy univerzity v Brně. Po absolvování specializačního studia a praxe složila úspěšně atestační zkoušku v oboru VPL.

Kromě povinných stáží v rámci předatestační přípravy působila na interním oddělení v nemocnici a v ordinaci praktického lékaře pro dospělé. Od prosince 2018 pracuje v MediClinic jako praktický lékař pro dospělé.

Ve svém volném čase se paní doktorka zajímá a účastní odborných seminářů a kongresů a rozvíjí se ve svém oboru. Má ráda psy, přírodu a věnuje se sportovním aktivitám.

Se svými pacienty se kromě českého jazyka domluví také anglicky.

 

zavřít

Informujte se o svých
nárocích z veřejného pojištění

Pro pacienta

Přehled nabízených
očkování

Pro pacienta

Interaktivní mapa
ordinací v čr

Pro pacienta

Prohlédněte si nové číslo
časopisu MediClinic Plus

Pro pacienty

Registrace nového pacienta

Je jednoduché přejít k nám, nemusíte navštívit svého praktika.

Používáme cookies ke zlepšení fungování našeho webu, analýze návštěvnosti a personalizaci reklamy. Pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací

SOUHLASÍM

Vážení pacienti,

provoz ordinací je v současné době limitován nedostatkem ochranných prostředků, proto ordinace fungují v nouzovém režimu. PROSÍME, LÉKAŘE NAVŠTIVTE VÝHRADNĚ PO TELEFONICKÉ DOMLUVĚ. Bližší informace najdete zde.

Nadále platí nařízení o povinné karanténě pro ty, kteří se vrátili z rizikových oblastí a pro ty, kteří byli v kontaktu s nakaženou osobou. Bližší informace najdete zde. Pokud jste v povinné karanténě a sledujete na sobě příznaky onemocnění covid-19, kontaktujte příslušnou hygienickou stanici nebo linku 112. Nově funguje linka 1212, celorepublikový informační servis pro koronavirus.

Děkujeme MediClinic


zavřít