Mediclinic
left right

MUDr. Stejskal Zdeněk

MUDr. Stejskal Zdeněk

Pan doktor Zdeněk Stejskal vystudoval Fakultu všeobecného lékařství Univerzity Karlovy v Praze. Následně získal Atestaci z vnitřního lékařství I. stupně a Atestaci ze všeobecného lékařství I. a II. stupně.

 V rámci základní vojenské služby působil jako lékař na ošetřovně vojenského útvaru, poté pracoval 5 let jako internista na interním oddělení nemocnice. Následně začal pracovat jako obvodní lékař, od roku 1993 ve své soukromé praxi jako praktický lékař pro dospělé. Od března 2020 působí jako praktický lékař pro dospělé v MediClinic.

Se svými pacienty se domluví německy, rusky a pomocí základní znalosti angličtiny.

zavřít

Informujte se o svých
nárocích z veřejného pojištění

Pro pacienta

Přehled nabízených
očkování

Pro pacienta

Interaktivní mapa
ordinací v čr

Pro pacienta

Prohlédněte si nové číslo
časopisu MediClinic Plus

Pro pacienty

Registrace nového pacienta

Je jednoduché přejít k nám, nemusíte navštívit svého praktika.

Používáme cookies ke zlepšení fungování našeho webu, analýze návštěvnosti a personalizaci reklamy. Pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací

SOUHLASÍM

Vážení pacienti,

ordinaci navštivte PO TELEFONICKÉ DOMLUVĚ s lékařem, striktně rozdělujeme ordinační hodiny pro zdravé a nemocné pacienty. S ohledem na aktuální epidemickou situaci se může měnit rozložení ordinačních hodin, sledujte proto průběžně naše webové stránky. Bližší informace najdete v detailu ordinace, kterou navštěvujete.

Vstup do čekárny a ordinace je možný pouze s respirátorem.

od pondělí 1. 3. 2021 se naši praktiční lékaři zapojují do očkování proti covid-19. V případě, že preferujete očkování u svého praktického lékaře místo v očkovacím centru, pak je možné se u lékaře přihlásit. Jedná se o věkovou skupinu pacientů 70+, pacienty ve věkové skupině 80+, pokud ještě nejsou naočkováni. Bližší informace najdete zde.

Děkujeme za pochopení, MediClinic.
zavřít