Mediclinic
left right

MUDr. Timková Simona

MUDr. Timková Simona

Paní doktorka Simona Timková vystudovala 2. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Atestaci získala v roce 2019 v oboru Praktické lékařství pro děti a dorost.

Tři roky pracovala na pediatrickém oddělení Thomayerovy nemocnice v Praze, dva roky v soukromé ordinaci PLDD v Praze, během kterých dále zůstávala součástí týmu pediatrického oddělení v Krči. Zároveň začala vypomáhat se službami na novorozeneckém oddělení Ústavu pro péči o matku a dítě v Praze Podolí, kde paní doktorka stále pracuje a zároveň je praktickým lékařem pro děti a dorost u společnosti Mediclinic a.s.

zavřít

Informujte se o svých
nárocích z veřejného pojištění

Pro pacienta

Přehled nabízených
očkování

Pro pacienta

Interaktivní mapa
ordinací v čr

Pro pacienta

Prohlédněte si nové číslo
časopisu MediClinic Plus

Pro pacienty

Registrace nového pacienta

Je jednoduché přejít k nám, nemusíte navštívit svého praktika.

Používáme cookies ke zlepšení fungování našeho webu, analýze návštěvnosti a personalizaci reklamy. Pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací

SOUHLASÍM

Vážení pacienti,

ordinaci navštivte nejlépe PO TELEFONICKÉ DOMLUVĚ s lékařem, striktně rozdělujeme ordinační hodiny pro zdravé a nemocné pacienty. Informace o ordinačních hodinách Vašeho lékaře najdete na webu v detailu ordinace, kterou navštěvujete.

Vstup do čekárny a ordinace je možný pouze s respirátorem.

Naši praktiční lékaři jsou zapojeni do očkování proti covid-19. Bližší informace najdete zde.

Certifikáty o očkování proti COVID 19 a potvrzení o provedeném testu si můžete stáhnout na webových stránkách: www.ocko.uzis.cz

Děkujeme za pochopení, MediClinic.
zavřít