Mediclinic
left right

02. 12. 2019

Rudolfov u Českých Budějovic - ukončení provozu ordinace praktického lékaře pro děti a dorost

Vážení pacienti,

z personálních důvodů jsme bohužel nuceni k 29. 2. 2020 ukončit provoz ordinace praktického lékaře pro děti a dorost v Rudolfově u Českých Budějovic.

Provoz ordinace bude 1. 3. 2020 obnoven novým poskytovatelem zdravotních služeb (Ordinace Rudolfov - MUDr. Machová).

V rámci společnosti MediClinic se pacienti do 15 let mohou přeregistrovat do ordinace praktického lékaře pro děti a dorost v Českých Budějovicích, MUDr. Jiřího Marka - více informací o ordinaci najdete zde.

Pacienti starší 15 let mohou využít přeregistrace do ordinací praktických lékařů pro dospělé v Českých Budějovicích, MUDr. Lucie Urbanové a MUDr. Elišky Košťálové - více informací o ordinacích uvádíme zde a zde.

Výpis ze zdravotnické dokumentace bude zasílán vašemu nově registrujícímu lékaři na základě jeho žádosti v nejkratším možném termínu. Výpis by měl obsahovat veškeré informace nutné k zajištění kontinuity vaší zdravotní péče. V případě potřeby jsme připraveni k doplnění informací na základě žádosti lékaře. Nový registrující lékař může žádat o výpis ze zdravotní dokumentace na info@mediclinic.cz, případně poštou na adrese MediClinic a.s., Šumavská 15, 602 00 Brno.

Vydání originálu zdravotnické dokumentace nově registrujícímu lékaři, či jiným osobám nám neumožňuje zákon č. 372/2011 Sb., o zdravotních službách. Za pochopení Vám děkujeme.

V případě dotazů se můžete obrátit na infolinku naší společnosti: info@mediclinic.cz nebo 844 300 100.

Omlouváme se za způsobené komplikace.

Informujte se o svých
nárocích z veřejného pojištění

Pro pacienta

Přehled nabízených
očkování

Pro pacienta

Interaktivní mapa
ordinací v čr

Pro pacienta

Prohlédněte si nové číslo
časopisu MediClinic Plus

Pro pacienty

Registrace nového pacienta

Je jednoduché přejít k nám, nemusíte navštívit svého praktika.

© copyright MediClinic 2023 Domácí péče Praha Created by inCUBE

Vážení pacienti,

v našich ordinacích rozdělujeme ordinační hodiny pro zdravé a nemocné pacienty. Některé ordinace proto objednávají všechny své pacienty. Informace o ordinačních hodinách a provozu ordinace, kterou navštěvujete, najdete na našich webových stránkách.

Prosíme, v případě respiračního onemocnění v prostorách čekárny a ordinace používejte respirátor FFP2.

Děkujeme za pochopení, MediClinic.

zavřít