Mediclinic
left right

09. 05. 2019

Ukončení provozu ordinace praktického lékaře pro dospělé, Máchova 643, Třinec

Vážení pacienti,

přes veškeré úsilí se nám bohužel nepodařilo zajistit nového lékaře, a proto jsme nuceni k 1. 6. 2019 ukončit provoz ordinace praktického lékaře pro dospělé, Máchova 643, Třinec.

V rámci společnosti MediClinic Vám nabízíme možnost přeregistrace do naší ordinace v Třinci (do naplnění kapacity této ordinace). Jednoduchý registrační formulář najdete zde.

Výpis ze zdravotnické dokumentace bude zasílán Vašemu nově registrujícímu lékaři na základě jeho žádosti v nejkratším možném termínu. Výpis by měl obsahovat veškeré informace nutné k zajištění kontinuity vaší zdravotní péče. V případě potřeby jsme připraveni k doplnění informací na základě žádosti lékaře. 

Žádosti Vašeho nového registrujícího lékaře o výpis ze zdravotnické dokumentace (resp. kopie zdravotních karet) lze posílat  e-mailem na info@mediclinic.cz nebo řádně orazítkované a podepsané poštou na adresu

MediClinic a.s.
Šumavská 15
602 00 Brno

Vydání originálu zdravotnické dokumentace nově registrujícímu lékaři, či jiným osobám nám neumožňuje zákon č. 372/2011 Sb., o zdravotních službách. Za pochopení Vám děkujeme.

V případě dotazů se můžete obrátit na infolinku naší společnosti: info@mediclinic.cz nebo 844 300 100.

Omlouváme se za způsobené komplikace.

Informujte se o svých
nárocích z veřejného pojištění

Pro pacienta

Přehled nabízených
očkování

Pro pacienta

Interaktivní mapa
ordinací v čr

Pro pacienta

Prohlédněte si nové číslo
časopisu MediClinic Plus

Pro pacienty

Registrace nového pacienta

Je jednoduché přejít k nám, nemusíte navštívit svého praktika.

© copyright MediClinic 2022 Domácí péče Praha Created by inCUBE

Používáme cookies ke zlepšení fungování našeho webu, analýze návštěvnosti a personalizaci reklamy. Pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací

SOUHLASÍM

Vážení pacienti,

ordinaci navštivte nejlépe PO TELEFONICKÉ DOMLUVĚ s lékařem, striktně rozdělujeme ordinační hodiny pro zdravé a nemocné pacienty. Informace o ordinačních hodinách Vašeho lékaře a provozu ordinace najdete na webových stránkách v detailu ordinace, kterou navštěvujete.

Vstup do čekárny a ordinace je možný pouze s respirátorem.

Naši praktiční lékaři jsou zapojeni do očkování proti covid-19. Bližší informace najdete zde.

Děkujeme za pochopení, MediClinic.
zavřít