Mediclinic

Novorozenecké balíčky do každé ručičky

Novorozenecké balíčky
Vážená maminko, Vážený tatínku, jsme velice rádi, že jste si pro péči o své miminko vybrali právě společnost MediClinic. Víme, že Vás čeká období plné radosti a abychom Vám ten nový začátek ještě trošku vylepšili, rozhodli jsme se, že každému miminku, které se k nám zaregistruje do 14 dnů od narození, dáme dárek. Nebojte se tedy o něj říci svému praktickému lékaři pro děti a dorost. Nyní můžete vyzkoušet kvalitní přírodní produkty zn. WELEDA.

Obsah novorozeneckého balíčku:

Měsíčkový kojenecký krém na opruzeniny

Účinně chrání citlivou pokožku před vznikem opruzenin v oblasti plenek. Lanolin a oxid zinečnatý chrání jemnou pokožku spolehlivě před vlhkostí. Výtažky z měsíčku lékařského v BIO kvalitě mají zklidňující a hojivé účinky i na již vzniklé opruzeniny. Mandlový a sezamový olej pěstí a regenerují jemnou dětskou pokožku.

Bližší informace o produktu najdete zde.

Měsíčkový dětský šampón

Měsíčkový dětský šampón je vhodný na mytí vlasů i sprchování celého těla. Přípravek je obzvlášť šetrný k očím – běžně nezpůsobuje pálení. Hodnotný mandlový a sezamový olej vyživují a jemně pěstí dětskou pokožku. Vhodný i pro dospělé s citlivou pokožkou.

Bližší informace o produktu najdete zde.

BIO Čaj pro kojící ženy

BIO Čaj pro kojící ženy Weleda obsahuje osvědčenou kombinaci bylinek a koření, jako je anýz, fenykl a kmín, které podporují tvorbu mateřského mléka. Navíc, fenykl a pískavice řecké seno přispívají k normální činnosti střevního traktu a eliminují plynatost, příznivě působí na zažívání kojence. Doplněk stravy.

Bližší informace o produktu najdete zde.

Samolepka dítě v autě

Novorozenecké balíčky

Akce trvá do vyčerpání zásob.

Informujte se o svých
nárocích z veřejného pojištění

Pro pacienta

Prohlédněte si zvýhodněné
nabídky očkování

Pro pacienta

Interaktivní mapa
ordinací v čr

Pro pacienta

Prohlédněte si nové číslo
časopisu MediClinic Plus

Pro pacienty

Registrace nového pacienta

Je jednoduché přejít k nám, nemusíte navštívit svého praktika.

Používáme cookies ke zlepšení fungování našeho webu a personalizaci reklamy. Pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním.

SOUHLASÍM