Mediclinic
left right

HAPPY BOX pro každé miminko

Happy box

Žádná věda, přebalení na první pokus

Plenky Happy s novým konstrukčním systémem umožňují snadné přebalení malých neposedů. Nové elastické bočnice spolu s dalšími fixačními prvky poskytují volnost pohybu v plné míře a zároveň velmi pohodlný a rychlý proces přebalení rodičům.

Natřete to striím

Pečující olejíček z řady specializované kosmetiky Seni Care účinně hydratuje a zpevňuje pokožku.

Díky aktivním složkám, především extraktu z měsíčku lékařského a obsahu vitamínu E, pokožku vyživuje a chrání před vysoušením. Je vhodný na masáže i do koupele.

Mazaně na celulitidu

Aktivující tělový gel s guaranou a kofeinem Seni Care podporuje při pravidelném masírování pokožky mikrocirkulaci krve a zajišťuje správné okysličení pokožky. Mezi další aktivní složky patří kafr, lněný biokomplex, bisabolol a alantoin poskytující potřebné vyživující látky.

Baby care

Vyzkoušet můžete i některé další výrobky produktové rady Happy určené k péči o děti. Vlhčené čistící ubrousky, hygienické tyčinky nebo bryndáky Vám budou velkými každodenními pomocníky.

Ruce v bavlnce

Krém EVITA SIMPLY je určen pro každodenní péči o náročnou a velmi namáhanou pokožku rukou. Napomáhá procesu regenerace a obnovy pokožky, vytváří lehkou vrstvu chránící před vnějšími vlivy. Rozmazlete své ruce, zaslouží si to.

Intim comfort

S inkontinencí se v období kolem porodu maminky setkávají velmi často. Je důležité, aby zvolené řešení bylo to správné a občasné nehody a komplikace nás neomezovaly. Proto určite oceníte možnost vyzkoušet inkontinenční vložky Seni Lady a intimní vlhčené ubrousky SENI INTI+.

Bližší informace o produktech najdete na webových stránkách www.happy-cz.cz nebo www.seni.cz

Samolepka dítě v autě

  • Ochranný krém
  • Hygienicke tyčinky
  • Ubrousky allantoin
  • Krém na ruce
  • Mediclinic ditevaute

Informujte se o svých
nárocích z veřejného pojištění

Pro pacienta

Přehled nabízených
očkování

Pro pacienta

Interaktivní mapa
ordinací v čr

Pro pacienta

Prohlédněte si nové číslo
časopisu MediClinic Plus

Pro pacienty

Registrace nového pacienta

Je jednoduché přejít k nám, nemusíte navštívit svého praktika.

© copyright MediClinic 2023 Domácí péče Praha Created by inCUBE

Vážení pacienti,

v našich ordinacích rozdělujeme ordinační hodiny pro zdravé a nemocné pacienty. Některé ordinace proto objednávají všechny své pacienty. Informace o ordinačních hodinách a provozu ordinace, kterou navštěvujete, najdete na našich webových stránkách.

Prosíme, v případě respiračního onemocnění v prostorách čekárny a ordinace používejte respirátor FFP2.

Děkujeme za pochopení, MediClinic.

zavřít