Mediclinic
left right

Očkujte se proti klíšťové encefalitidě!

Klíšťová encefalitida je závažné virové onemocnění, proti kterému se nelze chránit jinak než očkováním, zimní měsíce jsou vhodné pro standardní očkovací schéma. Nemusíte se ale bát, že jste tuto dobu zmeškali. Proti klíšťové encefalitidě se očkuje celoročně, v jarních a letních měsících je možné využít zrychlené očkovací schéma. 

Vzhledem ke skutečnosti, že Česká republika je téměř celá endemickou oblastí výskytu klíšťové encefalitidy, doporučujeme aplikaci očkování.

Očkujte se nyní v našich ordinacích Mediclinic vakcínou FSME-IMMUN 0,5 ml Baxter (vakcína pro dospělé a děti od 16 let), nebo vakcínou FSME-IMMUN 0,25 ml Baxter (vakcína pro děti od 1-15 let).

Využijte nabídky zdravotních pojišťoven a získejte příspěvek na očkování u Vaší zdravotní pojišťovny - PŘEHLED PŘÍSPĚVKŮ

  Více informací o nemoci i ochraně očkováním naleznete na stránkách www.pozorkliste.czhttps://www.pozorkliste.cz/

Vakcíny proti klíšťové encefalitidě: FSME-IMMUN 0,5 ml BAXTER a FSME-IMMUN 0,25 ml BAXTER

Léčivá látka: Virus encephalitidis inactivatum purificatum. Výdej léčivých přípravků (vakcín) je vázán na lékařský předpis. Vakcíny aplikuje lékař.
Pečlivě pročtěte příbalovou informaci. Vakcíny nejsou hrazeny z prostředků veřejného zdravotního pojištění.

Informujte se o svých
nárocích z veřejného pojištění

Pro pacienta

Přehled nabízených
očkování

Pro pacienta

Interaktivní mapa
ordinací v čr

Pro pacienta

Prohlédněte si nové číslo
časopisu MediClinic Plus

Pro pacienty

Registrace nového pacienta

Je jednoduché přejít k nám, nemusíte navštívit svého praktika.

Používáme cookies ke zlepšení fungování našeho webu, analýze návštěvnosti a personalizaci reklamy. Pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací

SOUHLASÍM

Vážení pacienti,

ordinaci navštivte PO TELEFONICKÉ DOMLUVĚ s lékařem, striktně rozdělujeme ordinační hodiny pro zdravé a nemocné pacienty. S ohledem na aktuální epidemickou situaci se může měnit rozložení ordinačních hodin, sledujte proto průběžně naše webové stránky. Bližší informace najdete v detailu ordinace, kterou navštěvujete.

Vstup do čekárny a ordinace je možný pouze s respirátorem.

od pondělí 1. 3. 2021 se naši praktiční lékaři zapojují do očkování proti covid-19. V případě, že preferujete očkování u svého praktického lékaře místo v očkovacím centru, pak je možné se u lékaře přihlásit. Jedná se o věkovou skupinu pacientů 70+, pacienty ve věkové skupině 80+, pokud ještě nejsou naočkováni. Bližší informace najdete zde.

Děkujeme za pochopení, MediClinic.
zavřít