Mediclinic

Očkujte se proti klíšťové encefalitidě!

Klíšťová encefalitida je závažné virové onemocnění, proti kterému se nelze chránit jinak než očkováním, přičemž nejvhodnější dobou na očkování jsou zimní měsíce. V České republice bylo za rok 2013 hlášeno téměř 600 nových případů onemocnění tímto virem. Při onemocnění je nevyhnutelná hospitalizace v nemocnici a nemocný není schopen po určitou dobu např. chodit do zaměstnání.

Vzhledem ke skutečnosti, že Česká republika je téměř celá endemickou oblastí výskytu klíšťové encefalitidy, doporučujeme aplikaci očkování.

Očkujte se nyní v našich ordinacích Mediclinic vakcínou FSME-IMMUN 0,5 ml Baxter (vakcína pro dospělé a děti od 16 let), nebo vakcínou FSME-IMMUN 0,25 ml Baxter (vakcína pro děti od 1-15 let).

Očkování proti klíšťové encefalitidě je možné po celý rok.

Využijte nabídky zdravotních pojišťoven a získejte příspěvek na očkování u Vaší zdravotní pojišťovny - PŘEHLED PŘÍSPĚVKŮ

Více informací o nemoci i ochraně očkováním naleznete na stránkách www.pozorkliste.cz


Vakcíny proti klíšťové encefalitidě: FSME-IMMUN 0,5 ml BAXTER a FSME-IMMUN 0,25 ml BAXTER

Léčivá látka: Virus encephalitidis inactivatum purificatum. Výdej léčivých přípravků (vakcín) je vázán na lékařský předpis. Vakcíny aplikuje lékař.
Pečlivě pročtěte příbalovou informaci. Vakcíny nejsou hrazeny z prostředků veřejného zdravotního pojištění.

Informujte se o svých
nárocích z veřejného pojištění

Pro pacienta

Přehled nabízených
očkování

Pro pacienta

Interaktivní mapa
ordinací v čr

Pro pacienta

Prohlédněte si nové číslo
časopisu MediClinic Plus

Pro pacienty

Registrace nového pacienta

Je jednoduché přejít k nám, nemusíte navštívit svého praktika.

Používáme cookies ke zlepšení fungování našeho webu, analýze návštěvnosti a personalizaci reklamy. Pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací

SOUHLASÍM

Vážení pacienti,

provoz ordinací je v současné době limitován nedostatkem ochranných prostředků, proto ordinace fungují v nouzovém režimu. PROSÍME, LÉKAŘE NAVŠTIVTE VÝHRADNĚ PO TELEFONICKÉ DOMLUVĚ. Bližší informace najdete zde.

Platí nařízení o POVINNÉ KARANTÉNĚ pro všechny, kteří se vrátili ze zahraničí a pro ty, kteří byli v kontaktu s nakaženou osobou. Bližší informace najdete zde. Pokud jste v povinné karanténě a sledujete na sobě příznaky onemocnění covid-19, kontaktujte příslušnou hygienickou stanici nebo linku 112. Nově funguje linka 1212, celorepublikový informační servis pro koronavirus.

Děkujeme MediClinic


zavřít