Mediclinic

Personální změny v ordinacích od ledna 2014

Vážení pacienti,

od ledna tohoto roku dochází v některých z našich ambulancí k personálním změnám. Jde především o nástup nových lékařů, kteří Vám budou poskytovat lékařskou péči v rozsahu, na který jste zvyklí a se zaručenou kvalitou odborné péče.

Konkrétně se jedná o tyto ambulance:

  • Ordinace praktického lékaře pro děti a dorost, Cyrilská 10, Brno, kam nastoupila MUDr. Blanka Vítová. Ordinační hodiny naleznete na stránce ordinace.
  • Ordinace praktického lékaře pro dospělé, Míru 275, Třinec - Kanada, kam nastoupila MUDr. Pavla Ryboňová. Ordinační hodiny naleznete na stránce ordinace.
  • Ordinace praktického lékaře pro dospělé, Havlíčkova 122, Jihlava, kde ordinuje MUDr. Věra Skačáni společně s kolegyněmi MUDr. Martinou Dvořáčkovou a MUDr. Bohuslavou Zachovalovou. Ordinační hodiny naleznete na stránce ordinace.
  • Ordinace praktického lékaře pro dospělé, Pražská třída 315, Hradec Králové, kde ordinuje MUDr. Jan Virt. Ordinační hodiny naleznete na stránce ordinace.
  • Ordinace praktického lékaře pro dospělé, Hviezdoslavova 1600, Praha 11, kam nastoupila MUDr. Jana Harnová. Ordinační hodiny naleznete na stránce ordinace.
  • Ordinace praktického lékaře pro děti a dorost, Masarykova 699/9, Liberec, kde ordinuje MUDr. Katarína Vasilová. Ordinační hodiny naleznete na stránce ordinace.

Věříme, že se u nás budete cítit dobře a budete spokojeni nejen s péčí o Vaše zdraví, ale i kvalitou dalších poskytovaných služeb.  

V případě jakýchkoliv dotazů se prosím obraťte na lékaře či sestru v ambulanci nebo kontaktujte MediClinic na tel. 844 300 100, využít můžete i e-mail info@mediclinic.cz.

Informujte se o svých
nárocích z veřejného pojištění

Pro pacienta

Prohlédněte si zvýhodněné
nabídky očkování

Pro pacienta

Interaktivní mapa
ordinací v čr

Pro pacienta

Prohlédněte si nové číslo
časopisu MediClinic Plus

Pro pacienty

Registrace nového pacienta

Je jednoduché přejít k nám, nemusíte navštívit svého praktika.

Používáme cookies ke zlepšení fungování našeho webu a personalizaci reklamy. Pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním.

SOUHLASÍM