Mediclinic

ZDRAVÍ PO RUCE VE VAŠEM MOBILNÍM TELEFONU

Pečujte o své zdraví, aplikace MediClinic Vám to ulehčí.

Zdraví celé rodiny na jednom místě

Dejte svému zdraví maximum! Mějte kompletní přehled nejen o svém zdraví, ale také svých blízkých po ruce kdykoliv a odkudkoliv.

Snadná komunikace s lékařem

Využijte nový komunikační kanál. Potřebujete předepsat léky, vystavit potvrzení nebo máte zájem o očkování? Jedním kliknutím vše vyřídíte v aplikaci. Aplikace již brzy nabídne tako možnost on-line objednání.

Dejte vědět, že jste v čekárně

Díky aplikaci se můžete ohlásit v čekárně a oznámit nám důvod Vaší návštěvy.

Úvodní stránka aplikace

Úvodní stránka aplikace nabízí rychlý přehled všeho důležitého.

Stažení aplikace je bezplatné. Jako náš pacient můžete aplikaci plně využívat ihned, jakmile dojde k ověření údajů. Na vylepšení aplikace a rozšíření o další funkce neustále pracujeme. Zpětná vazba je pro nás důležitá, jakékoliv poznatky nám můžete dát vědět také na e-mail info@mediclinic.cz, předmět Aplikace.

Aktivace aplikace

Aktivace aplikace

Stáhněte si aplikaci MediClinic a po ověření údajů ji můžete hned využívat. Jak na to?

Aplikace je připravena pro pacienty MediClinic, kteří ji mohou plně využívat. Můžete ji však také vyzkoušet v režimu zkušebního pacient. Informace ze zkušebního účtu budou po přidání pacienta smazány.
  • Pro ověření pacienta zadejte datum narození, telefonní číslo a zdravotní pojišťovnu, které máte evidované u svého ošetřujícího lékaře MediClinic, a po odsouhlasení podmínek GDPR stiskněte „Pokračovat“.
  • Na zadané telefonní číslo Vám odešleme SMS s ověřovacím kódem. Kód zadejte na další obrazovce a tím aplikaci aktivujete.
  • Nyní máte přístup ke svým základním zdravotním údajům a můžete plně využívat komunikační modul. Můžete přidávat další členy rodiny, kteří navštěvují lékaře MediClinic. Detailní zdravotní údaje získáte po ověření Vašich kontaktních při návštěvě Vašeho ošetřujícího lékaře. Své zdravotní údaje v aplikaci můžete chránit pomocí PIN kódu, Touch ID nebo Face ID.

Potřebujete pomoct s instalací aplikace? Zde najdete návod.

Aplikace neslouží k řešení akutních stavů, nebo úrazů. V případě potřeby neodkladné péče vždy volejte číslo 155, nebo 112!

© copyright MediClinic 2023 Domácí péče Praha Created by inCUBE

Vážení pacienti,

prosíme, abyste v případě respiračního onemocnění vstupovali do čekárny a ordinace s respirátorem.

Děkujeme za pochopení, MediClinic.

zavřít