Mediclinic

ZDRAVÍ PO RUCE VE VAŠEM MOBILNÍM TELEFONU

Pečujte o své zdraví, aplikace MediClinic Vám to ulehčí.

Zdraví celé rodiny na jednom místě

Dejte svému zdraví maximum! Mějte kompletní přehled nejen o svém zdraví, ale také svých blízkých po ruce kdykoliv a odkudkoliv.

Snadná komunikace s lékařem

Využijte nový komunikační kanál. Potřebujete předepsat léky, vystavit potvrzení nebo máte zájem o očkování? Jedním kliknutím vše vyřídíte v aplikaci. Aplikace již brzy nabídne také možnost on-line objednání.

Dejte vědět, že jste v čekárně

Díky aplikaci se můžete ohlásit v čekárně a oznámit nám důvod Vaší návštěvy.

Úvodní stránka aplikace

Úvodní stránka aplikace nabízí rychlý přehled všeho důležitého.

Stažení aplikace je bezplatné. Jako náš pacient můžete aplikaci plně využívat ihned, jakmile dojde k ověření údajů. Na vylepšení aplikace a rozšíření o další funkce neustále pracujeme. Zpětná vazba je pro nás důležitá, jakékoliv poznatky nám můžete dát vědět také na e-mail info@mediclinic.cz, předmět Aplikace.

Aktivace aplikace

Aktivace aplikace

Stáhněte si aplikaci MediClinic a po ověření údajů ji můžete hned využívat. Jak na to?

Aplikace je připravena pro pacienty MediClinic, kteří ji mohou plně využívat. Můžete ji však také vyzkoušet v režimu zkušebního pacienta. Informace ze zkušebního účtu budou po přidání pacienta smazány.
  • Pro ověření pacienta zadejte datum narození, telefonní číslo a zdravotní pojišťovnu, které máte evidované u svého ošetřujícího lékaře MediClinic, a po odsouhlasení podmínek GDPR stiskněte „Pokračovat“.
  • Na zadané telefonní číslo Vám odešleme SMS s ověřovacím kódem. Kód zadejte na další obrazovce a tím aplikaci aktivujete.
  • Nyní máte přístup ke svým základním zdravotním údajům a můžete plně využívat komunikační modul. Můžete přidávat další členy rodiny, kteří navštěvují lékaře MediClinic. Detailní zdravotní údaje získáte po ověření Vašich kontaktních údajů při návštěvě Vašeho ošetřujícího lékaře. Své zdravotní údaje v aplikaci můžete chránit pomocí PIN kódu, Touch ID nebo Face ID.

Potřebujete pomoct s instalací aplikace? Zde najdete návod.
Provozní řád a zásady ochrany osobních údajů aplikace MediClinic najdete zde.

Aplikace neslouží k řešení akutních stavů, nebo úrazů. V případě potřeby neodkladné péče vždy volejte číslo 155, nebo 112!

© copyright MediClinic 2024 Domácí péče Praha Created by inCUBE

Vážení pacienti,

prosíme, buďte k ostatním pacientům a také personálu ordinace ohleduplní, proto v případě jakéhokoliv respiračního onemocnění vstupujte do čekárny a ordinace s respirátorem.

Vakcíny pro přeočkování dospělých proti černému kašli (Adacel) jsou opět dostupné, o možnosti očkování se informujte u svého praktického lékaře nebo na naší klientské lince. Informace o očkování najdete také v naší aplikaci.

Děkujeme za pochopení, MediClinic.

zavřít