Mediclinic
left right

Jaké služby nabízíme

Od samého počátku působení na trhu se snažíme o vytvoření co nejpříjemnějšího prostředí pro poskytování zdravotní péče našim pacientům a poskytnutí dodatečných služeb na nejvyšší úrovni.
  • V našich ambulancích mohou pacienti využívat rozšířenou ordinační dobu a různé formy objednávání (telefonicky, e-mailem).
  • Přinášíme akční a zvýhodněné nabídky od spolupracujících obchodních partnerů a doplňkové služby, např. službu home delivery - dodání inkontinenčních a stomických pomůcek domů.
  • Zdravotní péče je hrazená z veřejného pojistění. S jakými pojišťovnami má ordinace uzavřenou smlouvu si můžete ověřit na kartě dané provozovny.
  • Díky své celorepublikové působnosti jsme schopni poskytnout pracovnělékařské služby na základě jedné smlouvy společnostem s mnoha pobočkami, ale rovněž i firmám s místní působností.

Naši lékaři a ostatní zdravotnický personál patří svým odborným vzděláním i lidskými kvalitami k těm nejlepším. Standardem je průběžné doplňování znalostí i předávání zkušeností v oblasti nových léčebných metod i poskytování primární lékařské péče.

Lékaři společnosti MediClinic pracují s informačním systémem, díky kterému mají okamžitý přístup k potřebným informacím o zdravotním stavu pacienta. Mnohé administrativní úkony jsou díky informačnímu systému realizovány automaticky, a proto lékaři i sestry mají více času na Vás, naše pacienty.

Moderní diagnostické přístroje nám zase pomáhají v jedné z klíčových oblastí poskytovaných služeb, a tou je preventivní lékařská péče. Včasné podchycení příznaků závažného onemocnění nejen zvyšuje míru úspěšnosti jeho vyléčení, ale též snižuje náklady na jeho následnou léčbu. 

Registrujte se do ordinace MediClinic a využívejte naše služby!


Informujte se o svých
nárocích z veřejného pojištění

Pro pacienta

Přehled nabízených
očkování

Pro pacienta

Interaktivní mapa
ordinací v čr

Pro pacienta

Prohlédněte si nové číslo
časopisu MediClinic Plus

Pro pacienty

Registrace nového pacienta

Je jednoduché přejít k nám, nemusíte navštívit svého praktika.

© copyright MediClinic 2024 Created by inCUBE

Vážení pacienti,

blíží se doba dovolených, informace o dovolených, zástupech a také úpravách ordinačních hodin v době prázdnin najdete na našich webových stránkách u konkrétní ordinace nebo také v naší aplikaci.

 Prosíme, buďte k ostatním pacientům a také personálu ordinací ohleduplní, proto v případě jakéhokoliv respiračního onemocnění vstupujte do čekárny a ordinace s respirátorem.

Děkujeme za pochopení, MediClinic.

zavřít