Mediclinic

Pro nastávající maminky

Blíží se váš termín porodu a stále nemáte vybraného svého pediatra? Měla byste si pospíšit. V porodnici po vás budou chtít nahlásit jméno a kontakt na pediatra, ke kterému budete se svým čerstvě narozeným miminkem docházet.

Po porodu miminka a následném pobytu v porodnici obdržíte zprávu o novorozenci, kterou byste měla předat svému pediatrovi. Také dostanete doporučení kontaktovat vašeho pediatra do 48 hodin po propuštění a domluvit se na návštěvě.

Zda půjdete s děťátkem za lékařem, nebo přijde lékař či dětská sestra za vámi domů, je vždy otázkou vzájemné dohody. V současně době se u nás praktikují oba způsoby prvního kontaktu pediatra s dítětem.

Projděte si seznam našich ambulancí praktických lékařů pro děti a dorost a zkontaktujte tu, kterou máte nejblíže. 

Doporučujeme osobní návštěvu pediatrické ambulance ještě před porodem. Je důležité, abyste se v ordinaci cítila dobře a měla naprostou důvěru ve vašeho nového pediatra.

Registrujte se do ordinace MediClinic a využívejte naše služby!Najděte nejbližší ordinaci
Vyplňte registrační formulář a odešlete jej
Volejte na 844 300 100
Pište na info@mediclinic.cz
Sledujte aktuality na www.mediclinic.cz

Informujte se o svých
nárocích z veřejného pojištění

Pro pacienta

Přehled nabízených
očkování

Pro pacienta

Interaktivní mapa
ordinací v čr

Pro pacienta

Prohlédněte si nové číslo
časopisu MediClinic Plus

Pro pacienty

Registrace nového pacienta

Je jednoduché přejít k nám, nemusíte navštívit svého praktika.

Používáme cookies ke zlepšení fungování našeho webu, analýze návštěvnosti a personalizaci reklamy. Pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací

SOUHLASÍM

Vážení pacienti,

provoz ordinací je v současné době limitován nedostatkem ochranných prostředků, proto ordinace fungují v nouzovém režimu. PROSÍME, LÉKAŘE NAVŠTIVTE VÝHRADNĚ PO TELEFONICKÉ DOMLUVĚ. Bližší informace najdete zde.

Nadále platí nařízení o povinné karanténě pro ty, kteří se vrátili z rizikových oblastí a pro ty, kteří byli v kontaktu s nakaženou osobou. Bližší informace najdete zde. Pokud jste v povinné karanténě a sledujete na sobě příznaky onemocnění covid-19, kontaktujte příslušnou hygienickou stanici nebo linku 112. Nově funguje linka 1212, celorepublikový informační servis pro koronavirus.

Děkujeme MediClinic


zavřít