Mediclinic
left right

Praktický lékař pro dospělé

Praktický lékař pro dospělé ze společnosti MediClinic je profesionál v oblasti primární péče, který se Vám vždy bude věnovat s lidským a ohleduplným přístupem. Léčba dospělých vyžaduje komplexnější přístup s ohledem na pohlaví i věk pacienta, jeho rodinou anamnézu i životní styl. Z tohoto důvodu je naše preventivní a léčebná péče založena na nejmodernějších diagnostických metodách a postupech s důrazem na interdisciplinární přístup. Tento přístup nám umožňuje dále rozvíjet a zkvalitňovat služby v oblasti zdravotnictví a přispívá především ke spokojenosti Vás, našich klientů.

Praktický lékař pro dospělé může ve vybrané ordinaci nabídnout kromě běžných lékařských vyšetření také další nadstandardní vyšetření, která mohou urychlit diagnostiku onemocnění. Jde například o měření hladiny CRP (zjištění nutnosti léčby antibiotiky), FOB testy (vyšetření okultního krvácení a prevence nádorových onemocnění střev), měření kotníkových tlaků (ke zjištění ischemické choroby dolních končetin), měření hodnot INR (při užívání specifických léků, problémů s trombózou, apod.), stanovení hladiny cukru v krvi pomocí glukometru, urinotest (ukazatel míry rizika ledvinových kardiovaskulárních komplikací) Provádíme též testy spirometrie, chladové testy, měření EKG, sono, rentgen i odběry krve s následnými laboratorními testy.

Vzhledem k nutnosti vhodného technického vybavení se o možnosti konkrétního vyšetření informujte u svého praktického lékaře pro dospělé. Vyšetření se provádějí po dohodě s lékařem.

Další výhodou je nabídka cenově výhodnějších očkování a dalších produktů a služeb poskytovaných našimi partnery.

Charakteristickým rysem primární péče je velký důraz kladený na prevenci. Z tohoto důvodu považujeme pravidelné preventivní lékařské prohlídky za naprosto klíčové pro zachování vašeho pevného zdraví. Na preventivní lékařskou prohlídku plně hrazenou zdravotní pojišťovnou máte nárok každé dva roky. Náš praktický lékař pro dospělé by Vám měl zaslat pozvánku, případně Vás kontaktovat telefonicky pro sjednání termínu.

Díky preventivním prohlídkám lze včas podchytit příznaky závažných onemocnění a zvýšit tak míru úspěšného vyléčení.

Náš praktický lékař pro dospělé je zde pro Vás i v případě, že potřebujete zdravotní prohlídku či posudek zdravotního stavu pro vydání různých potvrzení (např. do zaměstnání, pro brigády, řidičský, zbrojní, profesní průkaz, nebo třeba pro sportovce).

Registrujte se do ordinace praktického lékaře pro dospělé a využívejte naše služby!

Přechod od pediatra k praktickému lékaři pro dospělé


Najděte nejbližší ordinaci
Vyplňte registrační formulář a odešlete jej
Volejte na 844 300 100
Pište na info@mediclinic.cz
Sledujte aktuality na www.mediclinic.cz


Informujte se o svých
nárocích z veřejného pojištění

Pro pacienta

Přehled nabízených
očkování

Pro pacienta

Interaktivní mapa
ordinací v čr

Pro pacienta

Prohlédněte si nové číslo
časopisu MediClinic Plus

Pro pacienty

Registrace nového pacienta

Je jednoduché přejít k nám, nemusíte navštívit svého praktika.

© copyright MediClinic 2024 Domácí péče Praha Created by inCUBE

Vážení pacienti,

prosíme, buďte k ostatním pacientům a také personálu ordinace ohleduplní, proto v případě jakéhokoliv respiračního onemocnění vstupujte do čekárny a ordinace s respirátorem.

Vakcíny pro přeočkování dospělých proti černému kašli nejsou dostupné, aktuálně není k dispozici ani vakcína Adacel Polio.

Děkujeme za pochopení, MediClinic.

zavřít