Mediclinic
left right

Kdo jsme

Mediclinic a.s. patří mezi největší poskytovatele ambulantní lékařské péče v České republice. Nejčastěji se s námi setkáte jako s provozovatelem ordinací praktických lékařů pro dospělé, či praktických lékařů pro děti a dorost, nicméně v naší síti jsou zastoupeny i další specializace. Společnost byla založena v roce 2007 s vizí stát se nejoblíbenější sítí ambulancí v České republice. Námi nabízená péče je hrazená z veřejného zdravotního pojištění.

Dostupná (nejen) primární péče

Společnost MediClinic tvoří především celorepubliková síť našich ordinací. Provozujeme ordinace praktických lékařů pro dospělé, či praktických lékařů pro děti a dorost a ordinace specialistů. Vyznáváme filosofii, že pacient je pro nás především partner, který má při návštěvě ambulance nezadatelné právo na lidský přístup, kvalitní péči a vysokou míru moderních lékařských postupů. Z tohoto důvodu je naším hlavním cílem, aby MediClinic pro Vás, pacienty, byl nejoblíbenější sítí ambulancí.

Naši lékaři jsou profesionálové disponující moderním přístrojovým vybavením a vysokou mírou orientace v oboru. Proto nemusíte váhat, naše dveře jsou Vám vždy otevřeny. Kromě klasické lékařské péče Vám vždy vysvětlíme následné kroky, přijmeme Vás v nejkratším možném termínu, pokusíme se eliminovat Váš čas strávený v čekárně a v případě potřeby se lékař pokusí Vám nalézt lék s nejlevnějším doplatkem.

Kromě lékařské péče pro jednotlivce zajišťujeme též kompletní pracovnělékařské služby prováděné erudovanými praktickými lékaři s přehledem v problematice pracovního lékařství.

MediClinic nabízí lékařskou péči praktických lékařů pro dospělé, praktických lékařů pro děti a dorost a dalších specialistů na více než 160 místech České republiky. Ročně realizujeme více než 650 000 zdravotních výkonů a důvěřuje nám více než 200 000 našich pacientů.

Dne 26. 1. 2017 proběhlo externí hodnocení kvality a bezpečí poskytovaných zdravotních služeb, které provedla Česká společnost pro akreditaci ve zdravotnictví, s.r.o. Tato certifikace je dobrovolná a jejím účelem je hodnocení úrovně poskytování zdravotních služeb. S potěšením můžeme konstatovat, že se nám povedlo získat Certifikát kvality a bezpečí, který je pro nás zároveň závazkem ke zvyšování námi poskytovaných zdravotních služeb Vám, našim pacientům.


Certifikáty

Mapa ordinací

sat

Informujte se o svých
nárocích z veřejného pojištění

Pro pacienta

Přehled nabízených
očkování

Pro pacienta

Interaktivní mapa
ordinací v čr

Pro pacienta

Prohlédněte si nové číslo
časopisu MediClinic Plus

Pro pacienty

Registrace nového pacienta

Je jednoduché přejít k nám, nemusíte navštívit svého praktika.

© copyright MediClinic 2024 Domácí péče Praha Created by inCUBE

Vážení pacienti,

prosíme, buďte k ostatním pacientům a také personálu ordinace ohleduplní, proto v případě jakéhokoliv respiračního onemocnění vstupujte do čekárny a ordinace s respirátorem.

Vakcíny pro přeočkování dospělých proti černému kašli nejsou dostupné, aktuálně není k dispozici ani vakcína Adacel Polio.

Děkujeme za pochopení, MediClinic.

zavřít