Mediclinic

Odkup lékařské praxe

Vážená paní doktorko, Vážený pane doktore,

společnost MediClinic a.s. patří mezi největší soukromé poskytovatele ambulantní lékařské péče v České republice. Od data svého založení jsme zrealizovali více než 170 úspěšných obchodních případů odkupu lékařské praxe soukromých lékařů a jejich plného začlenění do sítě MediClinic.

Lékařům, kteří se zabývají otázkou předání své zavedené praxe novému nástupci, předkládáme seriózní a zajímavou nabídku finančního ohodnocení jejich dosavadní práce i nabídku další spolupráce. Pakliže i Vy zvažujete otázku, jak dále naložit se svou lékařskou praxí, nabízíme Vám:

  • zajímavé finanční ohodnocení a kapitalizaci Vaší dosavadní činnosti,
  • plnou součinnost, podporu a know-how při procesu převodu Vaší praxe na náklady společnosti MediClinic,
  • jistotu partnera se zkušenostmi a více než desetiletou historií v oblasti nákupu a prodeje lékařských praxí na trhu ČR,
  • pokračování Vaší lékařské praxe a jistotu zajištění kvalitní péče o Vaše pacienty,
  • finanční jistotu zahrnující stálý plat a individuální osobní ohodnocení,
  • placené volno na vzdělávací akce, 5 týdnů dovolené,
  • zefektivnění práce.
Mám zájem o prodej lékařské praxe

Pokud máte zájem o detailnější informace týkající se možnosti prodeje Vaší lékařské praxe, vyplňte a odešlete prosím odpovědní formulář.

Položky označené * jsou povinné

Informujte se o svých
nárocích z veřejného pojištění

Pro pacienta

Přehled nabízených
očkování

Pro pacienta

Interaktivní mapa
ordinací v čr

Pro pacienta

Prohlédněte si nové číslo
časopisu MediClinic Plus

Pro pacienty

Registrace nového pacienta

Je jednoduché přejít k nám, nemusíte navštívit svého praktika.

Používáme cookies ke zlepšení fungování našeho webu, analýze návštěvnosti a personalizaci reklamy. Pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací

SOUHLASÍM

Vážení pacienti,

provoz ordinací je v současné době limitován nedostatkem ochranných prostředků, proto ordinace fungují v nouzovém režimu. PROSÍME, LÉKAŘE NAVŠTIVTE VÝHRADNĚ PO TELEFONICKÉ DOMLUVĚ. Bližší informace najdete zde.

Platí nařízení o POVINNÉ KARANTÉNĚ pro všechny, kteří se vrátili ze zahraničí a pro ty, kteří byli v kontaktu s nakaženou osobou. Bližší informace najdete zde. Pokud jste v povinné karanténě a sledujete na sobě příznaky onemocnění covid-19, kontaktujte příslušnou hygienickou stanici nebo linku 112. Nově funguje linka 1212, celorepublikový informační servis pro koronavirus.

Děkujeme MediClinic


zavřít