Mediclinic

I na dovolené jsme s Vámi

Už Vás někdy na dovolené překvapila nemoc, nebo jste jen potřebovali recept na pravidelně užívané léky a Váš praktický lékař byl daleko?

Od teď si s námi užijete cestování po tuzemsku bez obav!

Pro pacienty MediClinic je nyní zdravotní péče dostupná i mimo bydliště. Díky nově spuštěnému projektu ošetříme registrované pacienty sítě MediClinic v kterékoli naší ordinaci po celé České republice. Stačí pouze vyhledat naši nejbližší ordinaci, kde bude lékař připraven Vám pomoci.

Informujte se o svých
nárocích z veřejného pojištění

Pro pacienta

Přehled nabízených
očkování

Pro pacienta

Interaktivní mapa
ordinací v čr

Pro pacienta

Prohlédněte si nové číslo
časopisu MediClinic Plus

Pro pacienty

Registrace nového pacienta

Je jednoduché přejít k nám, nemusíte navštívit svého praktika.

Používáme cookies ke zlepšení fungování našeho webu, analýze návštěvnosti a personalizaci reklamy. Pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací

SOUHLASÍM

Vážení pacienti,

provoz ordinací je v současné době limitován nedostatkem ochranných prostředků, proto ordinace fungují v nouzovém režimu. PROSÍME, LÉKAŘE NAVŠTIVTE VÝHRADNĚ PO TELEFONICKÉ DOMLUVĚ. Bližší informace najdete zde.

Nadále platí nařízení o povinné karanténě pro ty, kteří se vrátili z rizikových oblastí a pro ty, kteří byli v kontaktu s nakaženou osobou. Bližší informace najdete zde. Pokud jste v povinné karanténě a sledujete na sobě příznaky onemocnění covid-19, kontaktujte příslušnou hygienickou stanici nebo linku 112. Nově funguje linka 1212, celorepublikový informační servis pro koronavirus.

Děkujeme MediClinic


zavřít