Mediclinic

Rozvoz inkontinenčních pomůcek

Nechte si zdarma a diskrétně zavézt inkontinenční pomůcky až domů.

Inkontinence je samovolný únik moči, případně stolice, který může být vyvolán řadou příčin. Jedná se o nepříjemný zdravotní problém, který ačkoliv není na první pohled viditelný, pacienta značně omezuje a má velký vliv také na kvalitu jeho života. Inkontinence se netýká pouze osob ve vyšším věku, jak se mnoho lidí mylně domnívá, ale postihuje například i ženy po porodu, vrcholové sportovkyně a děti. Zatímco v mladším věku trpí inkontinencí především ženy, ke stáří se četnost výskytu u mužů a žen téměř vyrovnává.  

Ačkoliv se jedná o citlivý zdravotní problém, je vždy dobré jej zavčasu řešit s lékařem. Při dlouhodobých problémech s inkontinencí pomáhají pacientům moderní absorpční pomůcky, nejčastěji v podobě jednorázových vložek, plen, kalhotek a podložek. Použití těchto pomůcek spolehlivě a nenápadně ochraňuje pacienta a přispívá tak ke zkvalitnění jeho života. Pacienti trpící inkontinencí mají nárok na úhradu těchto pomůcek ze zdravotního pojištění. Nebojte se tedy svěřit se svým problémem odborníkovi, poukaz Vám předepíše praktický lékař a další specialisté.  

Pacientům sítě MediClinic doručujeme inkontinenční pomůcky domů zdarma.

Jelikož pomůcky je možné předepsat až na několik měsíců (dle limitu pojišťovny), často jsou pacienti nuceni vyzvedávat v lékárně objemná a těžká balení.

Ve spolupráci s celorepublikovou internetovou lékárnou poskytujeme našim pacientům službu HOME DELIVERY. Pacient tak obdrží pomůcky diskrétně, pohodlně a rychle kurýrem přímo do místa svého bydliště. 

Doručujeme do 24 hodin

Díky propracovanému systému předávání objednávek mezi sítí ordinací MediClinic a lékárnou, jsme schopní pacientům zásilky doručit již do 24 hodin od chvíle, kdy lékař pomůcku pacientovi předepíše.  

Jak funguje proces doručování?

Objednávky z ordinací MediClinic jsou 2x denně elektronicky zasílány internetové lékárně. Díky tomu je schopna na ně velmi pružně reagovat a během pár hodin připravit pacientovi zásilku k odeslání. Pro doručování využíváme služeb přepravní společnosti, kdy kurýr předem pacientovi zavolá na uvedené telefonní číslo, potvrdí si s ním termín a čas doručení a informuje ho o případném doplatku na pomůcky. Pacient tak předem ví, kdy mu bude zásilka doručena. Kromě toho, že je tento způsob pro pacienta velmi pohodlný, je především velmi rychlý a samozřejmě i diskrétní. 

Neváhejte a požádejte svého lékaře ze sítě MediClinic o službu HOME DELIVERY.

 

Informujte se o svých
nárocích z veřejného pojištění

Pro pacienta

Prohlédněte si zvýhodněné
nabídky očkování

Pro pacienta

Interaktivní mapa
ordinací v čr

Pro pacienta

Prohlédněte si nové číslo
časopisu MediClinic Plus

Pro pacienty

Registrace nového pacienta

Je jednoduché přejít k nám, nemusíte navštívit svého praktika.

Používáme cookies ke zlepšení fungování našeho webu a personalizaci reklamy. Pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním.

SOUHLASÍM