Mediclinic

Rozvoz zdravotních pomůcek

Nechte si zdarma a diskrétně zavézt inkontinenční či stomické pomůcky až domů.

Využijte službu dodání domů -  komfortní a rychlé doručení zdravotních pomůcek domů 

Jelikož pomůcky je možné předepsat až na několik měsíců (dle limitu pojišťovny), často jste nuceni Vy nebo Vaši blízcí vyzvedávat v lékárně objemná a těžká balení, lékárna či zdravotnické potřeby nemusí mít všechny pomůcky vždy v dostatečné skladové zásobě.

Vaši starost se sháněním zdravotních pomůcek vyřešíme za Vás.

Ve spolupráci s internetovou lékárnou, která má působnost po celé republice, poskytujeme našim pacientům službu dodání inkontinenčních a stomických pomůcek domů. Vaše pomůcky jsou doručeny zdarma, diskrétně, pohodlně a rychle na jakoukoliv adresu, kterou si určíte.

Jak funguje proces doručování?

Díky propracovanému systému odcházíte z ordinace a administrace poukazu a objednávka Vašich zdravotních pomůcek je již vyřešená. Internetová lékárna disponuje dostatečnými skladovými zásobami, proto Vám pomůcky doručí zpravidla během několika dní. Nemusíte se obtěžovat sháněním pomůcek či nošením těžkých balíků, na dodání čekáte v pohodlí domova.

Pro doručování využíváme služeb přepravní společnosti, kurýr Vás bude předem telefonicky informovat a Vy se s ním můžete domluvit na termínu a času doručení. Případný doplatek nad úhradu ze zdravotního pojištění je placen při převzetí zboží, platba je možná v hotovosti či platební kartou.

Neváhejte proto a požádejte svého lékaře nebo zdravotní sestřičku v ordinaci o službu dodání zdravotních pomůcek domů.

Partner projektu LÉKÁRNA.cz

Informujte se o svých
nárocích z veřejného pojištění

Pro pacienta

Přehled nabízených
očkování

Pro pacienta

Interaktivní mapa
ordinací v čr

Pro pacienta

Prohlédněte si nové číslo
časopisu MediClinic Plus

Pro pacienty

Registrace nového pacienta

Je jednoduché přejít k nám, nemusíte navštívit svého praktika.

Používáme cookies ke zlepšení fungování našeho webu, analýze návštěvnosti a personalizaci reklamy. Pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací

SOUHLASÍM

Vážení pacienti,

provoz ordinací je v současné době limitován nedostatkem ochranných prostředků, proto ordinace fungují v nouzovém režimu. PROSÍME, LÉKAŘE NAVŠTIVTE VÝHRADNĚ PO TELEFONICKÉ DOMLUVĚ. Bližší informace najdete zde.

Platí nařízení o POVINNÉ KARANTÉNĚ pro všechny, kteří se vrátili ze zahraničí a pro ty, kteří byli v kontaktu s nakaženou osobou. Bližší informace najdete zde. Pokud jste v povinné karanténě a sledujete na sobě příznaky onemocnění covid-19, kontaktujte příslušnou hygienickou stanici nebo linku 112. Nově funguje linka 1212, celorepublikový informační servis pro koronavirus.

Děkujeme MediClinic


zavřít