Mediclinic
left right

Praktický lékař pro děti a dorost

Praktický lékař pro děti a dorost

V našich ambulancích klademe velký důraz na osobní přístup a děláme vše pro to, aby se k nám Vaše děti rádi vracely.

Jelikož nám velmi záleží na tom, aby naši malí pacienti byli spokojení, snažíme se vytvořit takové prostředí, které dítě zklidní a odvede od myšlenek na lékařské vyšetření.

Při péči o kojence, děti a mladistvé naši pediatři využívají nejen své zkušenosti, ale v praxi též aplikují moderní diagnostické metody s ohledem na danou věkovou skupinu. Například menší tělo kojenců či novorozeňat se fyziologicky podstatně liší od těla dospívajícího, což je nutné reflektovat při vyšetření pacienta i následné léčbě.

Praktický lékař pro děti a dorost si musí více všímat vrozených a vývojových vad nebo genetických odlišností. Z tohoto důvodu považujeme pravidelné prohlídky za naprosto klíčové pro správný vývoj vašeho dítěte. Díky pravidelným návštěvám a kontinuálnímu sledování zdravotního stavu vašeho dítěte dokáží naši lékaři včas zachytit i některé choroby, které se zpočátku mohou projevit jen zpomalením fyziologického vývoje dítěte.

Kromě standardních lékařských vyšetření poskytujeme také například měření hladiny CRP přístrojem, což lékaři umožňuje okamžité zjištění míry infekce v těle dítěte a nutnosti léčby antibiotiky, nebo Strep A test, který nám okamžitě odhalí výskyt streptokokového onemocnění. O možnostech těchto a dalších vyšetření se informujte u svého pediatra.

Důležitou součástí primární péče je očkování, které začíná již v prvních týdnech života vašeho miminka. Je tedy důležité se domluvit s praktickým lékařem pro děti a dorost na termínech návštěv. Aktuální informace a nabídky o cenově výhodnějším očkování najdete v čekárnách našich ambulancí. Jsou pro vás. Využijte je!

Vyberte si lékaře, zaregistrujte se a využívejte naše služby!

Pro nastávající maminky
Přechod od pediatra k praktickému lékaři prodospěléNajděte nejbližší ordinaci
Vyplňte registrační formulář a odešlete jej
Volejte na 844 300 100
Pište na info@mediclinic.cz
Sledujte aktuality na www.mediclinic.cz


Informujte se o svých
nárocích z veřejného pojištění

Pro pacienta

Přehled nabízených
očkování

Pro pacienta

Interaktivní mapa
ordinací v čr

Pro pacienta

Prohlédněte si nové číslo
časopisu MediClinic Plus

Pro pacienty

Registrace nového pacienta

Je jednoduché přejít k nám, nemusíte navštívit svého praktika.

© copyright MediClinic 2024 Created by inCUBE

Vážení pacienti,

blíží se doba dovolených, informace o dovolených, zástupech a také úpravách ordinačních hodin v době prázdnin najdete na našich webových stránkách u konkrétní ordinace nebo také v naší aplikaci.

 Prosíme, buďte k ostatním pacientům a také personálu ordinací ohleduplní, proto v případě jakéhokoliv respiračního onemocnění vstupujte do čekárny a ordinace s respirátorem.

Děkujeme za pochopení, MediClinic.

zavřít