Mediclinic
left right

MUDr. Bc. Tawilová Monika

MUDr. Bc. Tawilová Monika

Paní doktorka Monika Tawilová promovala v roce 2003 v oboru Všeobecné lékařství a fyzioterapie na 3. lékařské fakultě Univerzity Karlovy. Ke konci studia se věnovala překladům anglických odborných medicínských textů. V roce 2009 atestovala v oboru Praktické lékařství pro dospělé.

Pracovala dva roky na interním oddělení v nemocnici v Českém Krumlově, čtyři roky byla praktickým lékařem v Českých Budějovicích a nyní je praktickým lékařem pro dospělé u společnosti Mediclinic a.s.

Mezi její záliby patří kolo, běh, plavání, hraje dětem na kytaru a šije na šicím stroji. Zajímá ji latina a starořečtina. Paní doktorka se dlouhodobě zajímá o porodnictví a bonding. Dělala besedu o porodních asistentkách, také je členem občanského sdružení Ženské kruhy na Slovensku.

V ordinaci se s pacienty domluví velmi dobře anglicky, pasivně německy a rusky.
MUDr. Bc. Monika Tawilová

 

I studied medicine for two years at LF MU Brno, subsequently graduating in September 2003 in general medicine and physiotherapia at 3. LF UK Prague. At the end of the university I was also involved in translations of English proffesional medical texts.

In 2009 I tested in the field of General Practitioner (Practical Medicine for Adults), during the preparation for attestation I went through multiple workplaces, also the Rehabilitation Institute in Kladruby u Vlašimi.

After my attestation I worked for two years in the internal department at the hospital in Český Krumlov, and after parental leave I worked as a general practitioner in České Budějovice for four years.

Now, I return to my heart city, Český Krumlov, to work again as a general practitioner here.

In my spare time I like to play sports - bike, run, swim, play guitar for the kids, and sewing on a sewing machine. I'm interested in Latin and ancient Greek. I have also been very interested in obstetrics, bonding for a long time, I did a discussion about midwives, I am a member of the civic association „Ženské kruhy“ (Women's Circles) in Slovakia.

I have an active command of the English language, passively German and Russian.

At all I´m doing, I´m most interested in preventive medicine, in all ways of preventing diseases.


zavřít

Informujte se o svých
nárocích z veřejného pojištění

Pro pacienta

Přehled nabízených
očkování

Pro pacienta

Interaktivní mapa
ordinací v čr

Pro pacienta

Prohlédněte si nové číslo
časopisu MediClinic Plus

Pro pacienty

© copyright MediClinic 2023 Domácí péče Praha Created by inCUBE

Vážení pacienti,

prosíme, buďte k ostatním pacientům a také personálu ordinace ohleduplní, proto v případě jakéhokoliv respiračního onemocnění vstupujte do čekárny a ordinace s respirátorem.

Děkujeme za pochopení a ohleduplnost, MediClinic.

zavřít