Mediclinic
left right

Bc. Zelinková Markéta

Bc. Zelinková Markéta

Sestra Zelinková vystudovala Střední zdravotnickou školu v Novém Jičíně, obor dětská sestra. Dále vystudovala 3. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy, obor zdravotní vědy. Během studia také absolvovala specializační kurzy a semináře na NCONZO Brno. Každoročně se účastní vzdělávacích akcí v oboru pediatrie, ošetřování nemocných dětí, první pomoci a resuscitace, psychologie a vakcinologie. Po studiu pracovala na dětském a kojeneckém oddělení nemocnice Valašské Meziříčí (včetně půlroční praxe na novorozeneckém oddělení) a působila zde i na pozici staniční sestry. Dále působila na oddělení ARO Fakultní dětské nemocnice.

Jejími koníčky jsou rodina, přátelé, knihy, psychologie, turistika.

V ordinaci se s pacienty, kromě rodné češtiny, částečně domluví také ruským a německým jazykem.

zavřít

Informujte se o svých
nárocích z veřejného pojištění

Pro pacienta

Přehled nabízených
očkování

Pro pacienta

Interaktivní mapa
ordinací v čr

Pro pacienta

Prohlédněte si nové číslo
časopisu MediClinic Plus

Pro pacienty

© copyright MediClinic 2024 Domácí péče Praha Created by inCUBE

Vážení pacienti,

prosíme, buďte k ostatním pacientům a také personálu ordinace ohleduplní, proto v případě jakéhokoliv respiračního onemocnění vstupujte do čekárny a ordinace s respirátorem.

Vakcíny pro přeočkování dospělých proti černému kašli (Adacel) jsou opět dostupné, o možnosti očkování se informujte u svého praktického lékaře nebo na naší klientské lince. Informace o očkování najdete také v naší aplikaci.

Děkujeme za pochopení, MediClinic.

zavřít