Mediclinic

MUDr. Faitová Eva

MUDr. Faitová Eva
Paní doktorka Faitová absolvovala Lékařskou fakultu UJEP Brno, obor Všeobecné lékařství. Vlastní atestaci v oboru ORL, má osvědčení k výkonu lékařské praxe ORL a specializovanou způsobilost k výkonu zdravotnického povolání lékaře v oboru ORL, vydané MZČR.

Dále absolvovala kurz laserové neinvazivní terapie a v rámci celoživotního vzdělávání se zúčastnila dalších kurzů, zaměřených také na jinou problematiku, než ORL (onkologie, psychologie atd.). Má platný diplom celoživotního vzdělávání ČLK.

V minulosti pracovala 5 let na ORL klinice Fakultní dětské nemocnice v Brně, 10 let v dětské ORL ambulanci polikliniky Brno-město. Od roku 2000 se věnovala práci s dětmi i dospělými na poliklinice Brno-město. Od roku 2009 působí v ORL ambulanci polikliniky v Brně.

Má zájem o umění, přírodu, historii a vědu.

Se svými pacienty se domluví také anglickým, německým, slovenským a ruským jazykem.


zavřít

Informujte se o svých
nárocích z veřejného pojištění

Pro pacienta

Přehled nabízených
očkování

Pro pacienta

Interaktivní mapa
ordinací v čr

Pro pacienta

Prohlédněte si nové číslo
časopisu MediClinic Plus

Pro pacienty

Registrace nového pacienta

Je jednoduché přejít k nám, nemusíte navštívit svého praktika.

Používáme cookies ke zlepšení fungování našeho webu, analýze návštěvnosti a personalizaci reklamy. Pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací

SOUHLASÍM

Vážení pacienti,

jakákoliv návštěva ordinace je možná VÝHRADNĚ PO TELEFONICKÉ DOMLUVĚ, striktně rozdělujeme ordinační hodiny pro zdravé a nemocné pacienty. Bližší informace najdete zde.

Prosíme, nezapomínejte na roušky, vstup do ordinace je možný pouze s rouškou.

Důležité kontakty a odkazy najdete zde.

Děkujeme za pochopení, MediClinic.
zavřít