Mediclinic
left right

Mgr. Roušalová Lenka

Mgr. Roušalová Lenka
Sestra Roušalová vystudovala Vyšší zdravotnickou školu v Plzni - obor diplomovaný fyzioterapeut a dále vystudovala Filosofickou fakultu Západočeské univerzity v Plzni. Od roku 1998 průběžně absolvovala mnoho kurzů a seminářů např.: kurz reflexologie, akreditovaný kurz diagnostika a terapie funkčních poruch (manuální terapie) pro fyzioterapeuty, seminář Dornovy metody a Breussovy masáže, certifikovaný kurz Fyzioterapie u dysfunkce pánevního dna a inkontinence, míčková facilitační a mobilizační technika plosky nohy, fyzioterapeutické postupy a metody v těhotenství a po porodu, 1. stupeň Reiki, 2. stupeň Reiki. Po absolutoriu pracovala půl roku v Mariánských Lázních jako fyzioterapeut. Od roku 1997 do roku 2003 působila v nemocnici Stod. Od roku 2005 pracuje na ambulanci rehabilitace v Poliklinice v Nepomuku. Ve svém volném čase se věnuje rodině, turistice, cykloturistice a cestování.
zavřít

Informujte se o svých
nárocích z veřejného pojištění

Pro pacienta

Přehled nabízených
očkování

Pro pacienta

Interaktivní mapa
ordinací v čr

Pro pacienta

Prohlédněte si nové číslo
časopisu MediClinic Plus

Pro pacienty

Registrace nového pacienta

Je jednoduché přejít k nám, nemusíte navštívit svého praktika.

© copyright MediClinic 2021 Domácí péče Praha Created by inCUBE

Používáme cookies ke zlepšení fungování našeho webu, analýze návštěvnosti a personalizaci reklamy. Pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací

SOUHLASÍM

Vážení pacienti,

ordinaci navštivte nejlépe PO TELEFONICKÉ DOMLUVĚ s lékařem, striktně rozdělujeme ordinační hodiny pro zdravé a nemocné pacienty. Informace o ordinačních hodinách Vašeho lékaře a provozu ordinace najdete na webových stránkách v detailu ordinace, kterou navštěvujete.

Vstup do čekárny a ordinace je možný pouze s respirátorem.

Naši praktiční lékaři jsou zapojeni do očkování proti covid-19. Bližší informace najdete zde.

Děkujeme za pochopení, MediClinic.
zavřít