Mediclinic
left right

Mgr. Roušalová Lenka

Mgr. Roušalová Lenka
Sestra Roušalová vystudovala Vyšší zdravotnickou školu v Plzni - obor diplomovaný fyzioterapeut a dále vystudovala Filosofickou fakultu Západočeské univerzity v Plzni. Od roku 1998 průběžně absolvovala mnoho kurzů a seminářů např.: kurz reflexologie, akreditovaný kurz diagnostika a terapie funkčních poruch (manuální terapie) pro fyzioterapeuty, seminář Dornovy metody a Breussovy masáže, certifikovaný kurz Fyzioterapie u dysfunkce pánevního dna a inkontinence, míčková facilitační a mobilizační technika plosky nohy, fyzioterapeutické postupy a metody v těhotenství a po porodu, 1. stupeň Reiki, 2. stupeň Reiki. Po absolutoriu pracovala půl roku v Mariánských Lázních jako fyzioterapeut. Od roku 1997 do roku 2003 působila v nemocnici Stod. Od roku 2005 pracuje na ambulanci rehabilitace v Poliklinice v Nepomuku. Ve svém volném čase se věnuje rodině, turistice, cykloturistice a cestování.
zavřít

Informujte se o svých
nárocích z veřejného pojištění

Pro pacienta

Přehled nabízených
očkování

Pro pacienta

Interaktivní mapa
ordinací v čr

Pro pacienta

Prohlédněte si nové číslo
časopisu MediClinic Plus

Pro pacienty

© copyright MediClinic 2024 Domácí péče Praha Created by inCUBE

Vážení pacienti,

prosíme, buďte k ostatním pacientům a také personálu ordinace ohleduplní, proto v případě jakéhokoliv respiračního onemocnění vstupujte do čekárny a ordinace s respirátorem.

Vakcíny pro přeočkování dospělých proti černému kašli (Adacel) jsou opět dostupné, o možnosti očkování se informujte u svého praktického lékaře nebo na naší klientské lince. Informace o očkování najdete také v naší aplikaci.

Děkujeme za pochopení, MediClinic.

zavřít