Mediclinic
left right

Bc. Gregor Yveta

Bc. Gregor Yveta

Sestra Yveta Gregor vystudovala Střední zdravotnickou školu – obor dětská sestra v Brně, poté studovala 1 rok nástavbový obor rehabilitační pracovník. Následovalo studium na Univerzitě Tomáš Bati ve Zlíně – specializace v pedagogice, obor sociální pedagogika, zakončené bakalářskou zkouškou.

Poté již během praxe absolvovala Certifikovaný kurz EEG, EP, Kurz interního auditora, Certifikovaný kurz EEG Biofeedback a Certifikovaný kurz EMG, EP.

 V průběhu své praxe působila na dětském zdravotním středisku, později v neurologické ambulanci. Potom nastoupila na lůžkové neurologické oddělení do FN Brno Bohunice, kde poté přešla na oddělení EEG a EMG. Dále pracovala ve Vazební věznici Brno jako sestra na lůžkovém odd. intermediální péče, později jako asistentka ředitele Vazební věznice. Potom pracovala na soukromé klinice LOGO jako sestra EEG a vrchní sestra.

Od roku 2017 působí v MediClinic v neurologické ambulanci, natáčí EEG.

zavřít

Informujte se o svých
nárocích z veřejného pojištění

Pro pacienta

Přehled nabízených
očkování

Pro pacienta

Interaktivní mapa
ordinací v čr

Pro pacienta

Prohlédněte si nové číslo
časopisu MediClinic Plus

Pro pacienty

© copyright MediClinic 2024 Domácí péče Praha Created by inCUBE

Vážení pacienti,

prosíme, buďte k ostatním pacientům a také personálu ordinace ohleduplní, proto v případě jakéhokoliv respiračního onemocnění vstupujte do čekárny a ordinace s respirátorem.

Vakcíny pro přeočkování dospělých proti černému kašli (Adacel) jsou opět dostupné, o možnosti očkování se informujte u svého praktického lékaře nebo na naší klientské lince. Informace o očkování najdete také v naší aplikaci.

Děkujeme za pochopení, MediClinic.

zavřít