Mediclinic
left right

MUDr. Michálková Alena

MUDr. Michálková Alena

Paní doktorka Michálková vystudovala Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Hradci Králové a úspěšně získala atestaci v oboru pediatrie I. stupně. Dále absolvovala kurz spirometrie.

V průběhu své praxe pracovala 5 let v nemocnici v Náchodě na Dětském oddělení a v alergologické ambulanci, následně 8 let na Dětském a dorostovém oddělení nemocnice Most, kde kromě práce na oddělení ordinovala také v alergologické ambulanci. Dalších 6 let strávila na Dětském oddělení nemocnice Žatec a poté 4 roky znovu na Dětském oddělení nemocnice Náchod a současně v gastroenterologické poradně tamtéž. Od roku 2018 se stará o své pacienty v ordinaci praktického lékaře pro děti a dorost v síti MediClinic.

Se svými pacienty se domluví anglicky a rusky.

zavřít

Informujte se o svých
nárocích z veřejného pojištění

Pro pacienta

Přehled nabízených
očkování

Pro pacienta

Interaktivní mapa
ordinací v čr

Pro pacienta

Prohlédněte si nové číslo
časopisu MediClinic Plus

Pro pacienty

© copyright MediClinic 2024 Created by inCUBE

Vážení pacienti,

blíží se doba dovolených, informace o dovolených, zástupech a také úpravách ordinačních hodin v době prázdnin najdete na našich webových stránkách u konkrétní ordinace nebo také v naší aplikaci.

 Prosíme, buďte k ostatním pacientům a také personálu ordinací ohleduplní, proto v případě jakéhokoliv respiračního onemocnění vstupujte do čekárny a ordinace s respirátorem.

Děkujeme za pochopení, MediClinic.

zavřít