Mediclinic

MUDr. Barnášová Marcela

MUDr. Barnášová Marcela
Paní doktorka Barnášová vystudovala Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy. V roce 2004 získala atestaci z interního lékařství. Je držitelkou licence ČLK pro výkon soukromé lékařské praxe v oboru interního lékařství. V roce 2010 získala atestaci ze všeobecného praktického lékařství. Od roku 2000 do roku 2002 působila na infekčním a plicním oddělení nemocnice Břeclav.  Do roku 2007 působila na interním oddělení nemocnice Hodonín. Od roku 2007 do roku 2011 působila jako vedoucí lékař odborné ošetřovatelské péče a jako posudkový lékař OSSZ Hodonín. Od roku 2011 pracuje v ambulanci PLD v Bořeticích a na Vrbici. Paní doktorka se s pacienty dorozumí v anglickém jazyce.
zavřít

Informujte se o svých
nárocích z veřejného pojištění

Pro pacienta

Přehled nabízených
očkování

Pro pacienta

Interaktivní mapa
ordinací v čr

Pro pacienta

Prohlédněte si nové číslo
časopisu MediClinic Plus

Pro pacienty

Registrace nového pacienta

Je jednoduché přejít k nám, nemusíte navštívit svého praktika.

Používáme cookies ke zlepšení fungování našeho webu, analýze návštěvnosti a personalizaci reklamy. Pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací

SOUHLASÍM

Vážení pacienti,

jakákoliv návštěva ordinace je možná VÝHRADNĚ PO TELEFONICKÉ DOMLUVĚ, striktně rozdělujeme ordinační hodiny pro zdravé a nemocné pacienty. Bližší informace najdete zde.

Prosíme, nezapomínejte na roušky, vstup do ordinace je možný pouze s rouškou.

Důležité kontakty a odkazy najdete zde.

Děkujeme za pochopení, MediClinic.
zavřít