Mediclinic
left right

Kameník Martina

 Kameník Martina

Sestřička Martina Vacková vystudovala Střední zdravotnickou školu v Brně, ukončenou maturitou. Dále úspěšně absolvovala certifikovaný kurz Specializované činnosti všeobecné sestry v zařízení transfuzní služby ve Fakultní nemocnici Brno a certifikovaný kurz Specifická ošetřovatelská péče o nemocné s diabetes mellitus (cukrovkou) v Národním centru ošetřovatelství a nelékařských zdravotnických oborů.

V průběhu své praxe působila jako zdravotní sestra v Centru kardiovaskulární a transplantační chirurgie v Brně, na Transfúzním a tkáňovém oddělení fakultní nemocnice Bohunice a od 2019 až dosud působí na Lékařské pohotovostní službě praktického lékaře v Brně. Rok také pracovala na pohotovostní službě na centrálním příjmu Fakultní nemocnice Brno a pohotovostní službě v nemocnici Milosrdných bratří tamtéž. V síti MediClinic pracuje jako zdravotní sestra v ordinaci praktického lékaře pro dospělé.

zavřít

Informujte se o svých
nárocích z veřejného pojištění

Pro pacienta

Přehled nabízených
očkování

Pro pacienta

Interaktivní mapa
ordinací v čr

Pro pacienta

Prohlédněte si nové číslo
časopisu MediClinic Plus

Pro pacienty

Registrace nového pacienta

Je jednoduché přejít k nám, nemusíte navštívit svého praktika.

Používáme cookies ke zlepšení fungování našeho webu, analýze návštěvnosti a personalizaci reklamy. Pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací

SOUHLASÍM

Vážení pacienti,

ordinaci navštivte nejlépe PO TELEFONICKÉ DOMLUVĚ s lékařem, striktně rozdělujeme ordinační hodiny pro zdravé a nemocné pacienty. Informace o ordinačních hodinách Vašeho lékaře najdete na webu v detailu ordinace, kterou navštěvujete.

Vstup do čekárny a ordinace je možný pouze s respirátorem.

Naši praktiční lékaři jsou zapojeni do očkování proti covid-19. Bližší informace najdete zde.

Certifikáty o očkování proti COVID 19 a potvrzení o provedeném testu si můžete stáhnout na webových stránkách: www.ocko.uzis.cz

Děkujeme za pochopení, MediClinic.
zavřít