Mediclinic
left right

Kameník Martina

 Kameník Martina

Sestřička Martina Vacková vystudovala Střední zdravotnickou školu v Brně, ukončenou maturitou. Dále úspěšně absolvovala certifikovaný kurz Specializované činnosti všeobecné sestry v zařízení transfuzní služby ve Fakultní nemocnici Brno a certifikovaný kurz Specifická ošetřovatelská péče o nemocné s diabetes mellitus (cukrovkou) v Národním centru ošetřovatelství a nelékařských zdravotnických oborů.

V průběhu své praxe působila jako zdravotní sestra v Centru kardiovaskulární a transplantační chirurgie v Brně, na Transfúzním a tkáňovém oddělení fakultní nemocnice Bohunice a od 2019 až dosud působí na Lékařské pohotovostní službě praktického lékaře v Brně. Rok také pracovala na pohotovostní službě na centrálním příjmu Fakultní nemocnice Brno a pohotovostní službě v nemocnici Milosrdných bratří tamtéž. V síti MediClinic pracuje jako zdravotní sestra v ordinaci praktického lékaře pro dospělé.

zavřít

Informujte se o svých
nárocích z veřejného pojištění

Pro pacienta

Přehled nabízených
očkování

Pro pacienta

Interaktivní mapa
ordinací v čr

Pro pacienta

Prohlédněte si nové číslo
časopisu MediClinic Plus

Pro pacienty

Registrace nového pacienta

Je jednoduché přejít k nám, nemusíte navštívit svého praktika.

© copyright MediClinic 2022 Domácí péče Praha Created by inCUBE

Vážení pacienti,

v našich ordinacích rozdělujeme ordinační hodiny pro zdravé a nemocné pacienty. Některé ordinace proto objednávají všechny své pacienty. Informace o ordinačních hodinách a provozu ordinace, kterou navštěvujete, najdete na našich webových stránkách.

Děkujeme za pochopení, MediClinic.

zavřít