Mediclinic
left right

MUDr. Oktábcová Tereza

MUDr. Oktábcová Tereza

Paní doktorka Oktábcová vystudovala I. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze - obor všeobecné lékařství. Po složení státní zkoušky pracovala jako sekundární lékařka na interním oddělení nemocnice v Mělníku. Po atestaci ze všeobecného praktického lékařství, kterou složila v roce 2009, pracovala v několika ambulancích jako praktický lékař pro dospělé a také jako závodní lékař.

Od roku 2013 působí v ordinaci v Kralupech nad Vltavou.

V rámci celoživotního vzdělávání lékařů paní Oktábcová pravidelně absolvuje řady vzdělávacích seminářů, kurzů a lékařských kongresů, jako např. kurz praktické diabetologie, kurz CRP, INR, EKG, novinky v antikoagulační terapii.

zavřít

Informujte se o svých
nárocích z veřejného pojištění

Pro pacienta

Přehled nabízených
očkování

Pro pacienta

Interaktivní mapa
ordinací v čr

Pro pacienta

Prohlédněte si nové číslo
časopisu MediClinic Plus

Pro pacienty

© copyright MediClinic 2024 Domácí péče Praha Created by inCUBE

Vážení pacienti,

prosíme, buďte k ostatním pacientům a také personálu ordinace ohleduplní, proto v případě jakéhokoliv respiračního onemocnění vstupujte do čekárny a ordinace s respirátorem.

Vakcíny pro přeočkování dospělých proti černému kašli (Adacel) jsou opět dostupné, o možnosti očkování se informujte u svého praktického lékaře nebo na naší klientské lince. Informace o očkování najdete také v naší aplikaci.

Děkujeme za pochopení, MediClinic.

zavřít