Mediclinic
left right

MUDr. Oktábcová Tereza

MUDr. Oktábcová Tereza

Paní doktorka Oktábcová vystudovala I. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze - obor všeobecné lékařství. Po složení státní zkoušky pracovala jako sekundární lékařka na interním oddělení nemocnice v Mělníku. Po atestaci ze všeobecného praktického lékařství, kterou složila v roce 2009, pracovala v několika ambulancích jako praktický lékař pro dospělé a také jako závodní lékař.

Od roku 2013 působí v ordinaci v Kralupech nad Vltavou.

V rámci celoživotního vzdělávání lékařů paní Oktábcová pravidelně absolvuje řady vzdělávacích seminářů, kurzů a lékařských kongresů, jako např. kurz praktické diabetologie, kurz CRP, INR, EKG, novinky v antikoagulační terapii.

zavřít

Informujte se o svých
nárocích z veřejného pojištění

Pro pacienta

Přehled nabízených
očkování

Pro pacienta

Interaktivní mapa
ordinací v čr

Pro pacienta

Prohlédněte si nové číslo
časopisu MediClinic Plus

Pro pacienty

Registrace nového pacienta

Je jednoduché přejít k nám, nemusíte navštívit svého praktika.

Používáme cookies ke zlepšení fungování našeho webu, analýze návštěvnosti a personalizaci reklamy. Pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací

SOUHLASÍM

Vážení pacienti,

ordinaci navštivte PO TELEFONICKÉ DOMLUVĚ s lékařem, striktně rozdělujeme ordinační hodiny pro zdravé a nemocné pacienty. S ohledem na aktuální epidemickou situaci se může měnit rozložení ordinačních hodin, sledujte proto průběžně naše webové stránky. Bližší informace najdete v detailu ordinace, kterou navštěvujete.

Vstup do čekárny a ordinace je možný pouze s respirátorem.

od pondělí 1. 3. 2021 se naši praktiční lékaři zapojují do očkování proti covid-19. V případě, že preferujete očkování u svého praktického lékaře místo v očkovacím centru, pak je možné se u lékaře přihlásit. Jedná se o věkovou skupinu pacientů 70+, pacienty ve věkové skupině 80+, pokud ještě nejsou naočkováni. Bližší informace najdete zde.

Děkujeme za pochopení, MediClinic.
zavřít