Mediclinic
left right

Monitoring spánkového apnoe

Monitoring spánkového apnoe

Syndrom spánkové apnoe je poměrně vážná porucha spánku. Pacient při ní v podstatě přestává dýchat. Následkem toho se pacient budí – probíhá tzv. mikroprobuzení, při kterém se dech obnoví. Za hodinu se tento proces může zopakovat i více než stokrát. Pacient se pak ráno cítí unavený. Onemocnění narušuje přísun kyslíku, kvalitu spánku i celkové zdraví. Spánkovou apnoí často trpí lidé, kteří chrápou.

V ordinaci je možné zapůjčit přenosný diagnostický spánkový monitor, který v běžném domácím prostředí poskytuje přesnou diagnostiku a testování kvality spánku. Monitoring spánku probíhá pohodlně, pouhým připnutím přístroje podobného hodinkám na zápěstí pacienta. Podrobné výsledky pak poskytují detailní informace o kvalitě spánku.


zavřít

Informujte se o svých
nárocích z veřejného pojištění

Pro pacienta

Přehled nabízených
očkování

Pro pacienta

Interaktivní mapa
ordinací v čr

Pro pacienta

Prohlédněte si nové číslo
časopisu MediClinic Plus

Pro pacienty

Registrace nového pacienta

Je jednoduché přejít k nám, nemusíte navštívit svého praktika.

Používáme cookies ke zlepšení fungování našeho webu, analýze návštěvnosti a personalizaci reklamy. Pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací

SOUHLASÍM

Vážení pacienti,

ordinaci navštivte PO TELEFONICKÉ DOMLUVĚ s lékařem, striktně rozdělujeme ordinační hodiny pro zdravé a nemocné pacienty. S ohledem na aktuální epidemickou situaci se může měnit rozložení ordinačních hodin, sledujte proto průběžně naše webové stránky. Bližší informace najdete v detailu ordinace, kterou navštěvujete.

Vstup do čekárny a ordinace je možný pouze s respirátorem.

od pondělí 1. 3. 2021 se naši praktiční lékaři zapojují do očkování proti covid-19. V případě, že preferujete očkování u svého praktického lékaře místo v očkovacím centru, pak je možné se u lékaře přihlásit. Jedná se o věkovou skupinu pacientů 70+, pacienty ve věkové skupině 80+, pokud ještě nejsou naočkováni. Bližší informace najdete zde.

Děkujeme za pochopení, MediClinic.
zavřít