Mediclinic

MUDr. Čapek Jan

MUDr. Čapek Jan

Pan doktor Čapek vystudoval 1. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, obor lékařství. Poté získal atestaci I. stupně v oboru interního lékařství a následně atestaci v oboru kardiologie, při níž prospěl s pochvalou. Je držitelem funkční licence pro obor transesofageální echokardiografie a licence vedoucího lékaře a primáře ve zdravotnickém zařízení v oboru kardiologie.

V průběhu své praxe nejprve pracoval téměř deset let jako sekundární lékař na III. interní-kardiologické klinice Fakultní nemocnice Královské Vinohrady v Praze, poté necelé dva roky působil jako vedoucí lékař interní JIP II – kardiovaskulární v Oblastní nemocnici Mladá Boleslav a následně 5 let jako vedoucí lékař kardiologických ambulancí v Oblastní nemocnici Mladá Boleslav.

Ve svém volném čase rád lyžuje, jezdí na kole a fotografuje.

Se svými pacienty se kromě českého jazyka domluví také anglicky

zavřít

Informujte se o svých
nárocích z veřejného pojištění

Pro pacienta

Přehled nabízených
očkování

Pro pacienta

Interaktivní mapa
ordinací v čr

Pro pacienta

Prohlédněte si nové číslo
časopisu MediClinic Plus

Pro pacienty

Registrace nového pacienta

Je jednoduché přejít k nám, nemusíte navštívit svého praktika.

Používáme cookies ke zlepšení fungování našeho webu, analýze návštěvnosti a personalizaci reklamy. Pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací

SOUHLASÍM

Vážení pacienti,

PROSÍME, LÉKAŘE NAVŠTIVTE VÝHRADNĚ PO TELEFONICKÉ DOMLUVĚ, striktně rozdělujeme ordinační hodiny pro zdravé a nemocné pacienty. Bližší informace najdete zde.

Preventivní prohlídky mají velký význam ve snižování rizika závažných onemocnění, proto obnovujeme jejich provádění včetně očkování. V našich ordinacích jsou nastavena veškerá hygienická opatření. Preventivní prohlídky a očkování probíhají po předchozí telefonické domluvě s lékařem. Bližší informace najdete zde

Důležité kontakty a odkazy najdete zde.
zavřít