Mediclinic
left right

Štván Jakub

 Štván Jakub

Jakub Štván vystudoval Střední zdravotnickou školu v Příbrami. V rámci dalšího vzdělávání absolvoval odborné kurzy na témata Komunikace pro sestry v ambulancích a Jak se prosadit v komunikaci bez osobního kontaktu. V roce 2017 získal certifikát v kurzu Možnosti tapingu v komplexní léčbě otoků a možnosti využití tapingu v komplexní léčbě bolesti a prošel rekvalifikačním kurzem v oboru Piercing.

Po dokončení studia pracoval v adiktologických službách společnosti Magdaléna o.p.s. jako terénní pracovník. Následně se vrátil ke svému oboru a pracoval jako zdravotnický asistent v dětské léčebně Bukovany, poté působil 3 roky na akutním příjmu v nemocnici Příbram. Od roku 2014 je zdravotním bratrem v ordinaci praktického lékaře pro děti a dorost v Milíně.

Ve svém volném čase se věnuje zejména své rodině, domácím mazlíčkům (pes, kocour a kůň) a motorkám.
zavřít

Informujte se o svých
nárocích z veřejného pojištění

Pro pacienta

Přehled nabízených
očkování

Pro pacienta

Interaktivní mapa
ordinací v čr

Pro pacienta

Prohlédněte si nové číslo
časopisu MediClinic Plus

Pro pacienty

Registrace nového pacienta

Je jednoduché přejít k nám, nemusíte navštívit svého praktika.

Používáme cookies ke zlepšení fungování našeho webu, analýze návštěvnosti a personalizaci reklamy. Pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací

SOUHLASÍM

Vážení pacienti,

ordinaci navštivte PO TELEFONICKÉ DOMLUVĚ s lékařem, striktně rozdělujeme ordinační hodiny pro zdravé a nemocné pacienty. S ohledem na aktuální epidemickou situaci se může měnit rozložení ordinačních hodin, sledujte proto průběžně naše webové stránky. Bližší informace najdete v detailu ordinace, kterou navštěvujete.

Vstup do čekárny a ordinace je možný pouze s respirátorem.

od pondělí 1. 3. 2021 se naši praktiční lékaři zapojují do očkování proti covid-19. V případě, že preferujete očkování u svého praktického lékaře místo v očkovacím centru, pak je možné se u lékaře přihlásit. Jedná se o věkovou skupinu pacientů 70+, pacienty ve věkové skupině 80+, pokud ještě nejsou naočkováni. Bližší informace najdete zde.

Děkujeme za pochopení, MediClinic.
zavřít