Mediclinic
left right

MUDr. Unčovská Oksana

MUDr. Unčovská Oksana

Paní doktorka Oksana Unčovská absolvovala v roce 2003 Užhorodskou národní univerzitu (Lékařskou fakultu) v oboru Všeobecné lékařství. V roce 2007 získala Uznání způsobilosti k výkonu zdravotnického povolání v České Republice a v roce 2012 atestovala z Všeobecného praktického lékařství.

Paní doktorka má bohatou praxi jako praktická lékařka, 5 let pracovala ve Fakultní nemocnici Na Bulovce na Oddělení funkční diagnostiky a Centru preventivní péče, kardio-angio ambulance. 5 let byla praktickou lékařkou u společnosti Santé s.r.o. a nyní je praktickým lékařem pro dospělé u společnosti Mediclinic a.s.

V ordinaci se s pacienty domluví ukrajinsky, rusky a anglicky.

zavřít

Informujte se o svých
nárocích z veřejného pojištění

Pro pacienta

Přehled nabízených
očkování

Pro pacienta

Interaktivní mapa
ordinací v čr

Pro pacienta

Prohlédněte si nové číslo
časopisu MediClinic Plus

Pro pacienty

Registrace nového pacienta

Je jednoduché přejít k nám, nemusíte navštívit svého praktika.

Používáme cookies ke zlepšení fungování našeho webu, analýze návštěvnosti a personalizaci reklamy. Pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací

SOUHLASÍM

Vážení pacienti,

ordinaci navštivte nejlépe PO TELEFONICKÉ DOMLUVĚ s lékařem, striktně rozdělujeme ordinační hodiny pro zdravé a nemocné pacienty. Informace o ordinačních hodinách Vašeho lékaře najdete na webu v detailu ordinace, kterou navštěvujete.

Vstup do čekárny a ordinace je možný pouze s respirátorem.

Naši praktiční lékaři jsou zapojeni do očkování proti covid-19. Bližší informace najdete zde.

Certifikáty o očkování proti COVID 19 a potvrzení o provedeném testu si můžete stáhnout na webových stránkách: www.ocko.uzis.cz

Děkujeme za pochopení, MediClinic.
zavřít