Mediclinic
left right

MUDr. Chaloupková Ida

MUDr. Chaloupková Ida

Paní doktorka Chaloupková vystudovala Lékařskou fakultu Masarykovy Univerzity v Brně. Následně úspěšně složila atestační zkoušky v oboru Interního lékařství a Všeobecného praktického lékařství.

Mezi její pracovní zkušenosti patří například působení v Krajské nemocnici v Liberci, na Radiodiagnostickém oddělení a na Interním oddělení. Od roku 2007 pracovala jako praktická lékařka pro dospělé u Zdravotnického zařízení ministerstva vnitra pro okres Liberec. Po dobou dvou let pomáhala také jako lékařka v dárcovském centru Sanaplasma Liberec.

Paní doktorka je členkou České lékařské společnosti Jana Evangelisty Purkyně. Pravidelně se účastní přednášek, kurzů a stáží v rámci celoživotního vzdělávání pro praktické lékaře a je držitelkou příslušných certifikátů.

Ve svém volném čase se věnuje turistice, plavání a četbě.

Se svými pacienty se domluví anglicky a rusky
zavřít

Informujte se o svých
nárocích z veřejného pojištění

Pro pacienta

Přehled nabízených
očkování

Pro pacienta

Interaktivní mapa
ordinací v čr

Pro pacienta

Prohlédněte si nové číslo
časopisu MediClinic Plus

Pro pacienty

Registrace nového pacienta

Je jednoduché přejít k nám, nemusíte navštívit svého praktika.

© copyright MediClinic 2022 Domácí péče Praha Created by inCUBE

Vážení pacienti,

v našich ordinacích rozdělujeme ordinační hodiny pro zdravé a nemocné pacienty. Některé ordinace proto objednávají všechny své pacienty. Informace o ordinačních hodinách a provozu ordinace, kterou navštěvujete, najdete na našich webových stránkách.

Děkujeme za pochopení, MediClinic.

zavřít