Mediclinic
left right

MUDr. Kočí Pavla

MUDr. Kočí Pavla

Paní doktorka Pavla Kočí absolvovala v roce 1998 studium na 3.Lékařské fakultě UK v Praze, získala atestaci I. stupně z neurologie, nástavbovou atestaci a specializovanou způsobilost z rehabilitačního lékařství.

Absolvovala velký počet kurzů zaměřených například na Dynamickou Neuromuskulární Stabilizaci dle prof. Pavla Koláře, stabilizační cvičení ramenního pletence, neinvazivní laserovou terapii s účastí na studii uplatnění biostimulačního laseru v rehabilitaci nebo také komplexní léčbu lymfedému včetně manuální mízní drenáže.

Pracovala na lůžkových neurologických odděleních v NsP a LDN Orlová a Nemocnici Hořovice, LDN na Vojkově u Říčan, pro Rehamedica Žacléř, a.s. Po přestěhování do Beskyd pracovala 4 roky na lůžkovém Rehabilitačním oddělení Nemocnice Valašské Meziříčí a BRC Čeladná, kam občas zajíždí na služby. Nyní pracuje ve společnosti MediClinic a.s. v Rožnově pod Radhoštěm.

Ve své praxi se zaměřuje především na léčbu technikami myoskeletální medicíny dle prof. Lewita a terapeutickému konceptu DNS dle prof. Koláře. Věnuje se také podiatrii - léčbě plochonoží s aplikací vložek do bot, komplexní léčbě lymfatických otoků, viscerální terapii-léčba funkčních poruch vnitřních orgánů a jejich závěsného aparátu.

V ordinaci se s pacienty domluví anglicky a částečně rusky.

 

zavřít

Informujte se o svých
nárocích z veřejného pojištění

Pro pacienta

Přehled nabízených
očkování

Pro pacienta

Interaktivní mapa
ordinací v čr

Pro pacienta

Prohlédněte si nové číslo
časopisu MediClinic Plus

Pro pacienty

© copyright MediClinic 2023 Domácí péče Praha Created by inCUBE

Vážení pacienti,

prosíme, buďte k ostatním pacientům a také personálu ordinace ohleduplní, proto v případě jakéhokoliv respiračního onemocnění vstupujte do čekárny a ordinace s respirátorem.

Děkujeme za pochopení a ohleduplnost, MediClinic.

zavřít