Mediclinic
left right

MUDr. Kočí Pavla

Pracoviště fyziatrie a rehabilitačního lékařství,
Samostatné pracoviště fyzioterapeutů

MUDr. Kočí Pavla

Lékař ordinace MUDr. Kočí Pavla

Medailonek
 Zrůbková Svatava

Sestra ordinace Zrůbková Svatava

Medailonek
Tel:
+420 251 034 310
Email:
rehabilitace1-RoznovpodRadhostem@ordinace.mediclinic.cz

i Aktuality a zprávy z ordinace

Vážení pacienti, od června 2020 pro Vás bude v ordinaci MUDr. Pavla Kočí, každé úterý v době 8:00 - 16:00 hodin.

Ordinační hodiny

 • Po Ambulance 07.00 - 15.00
 • St Ambulance 08.00 - 16.00
 • Čt Ambulance 07.00 - 15.00
 • Ambulance 08.00 - 16.00

Adresa ordinace

 • Letenská 1183
  756 61 Rožnov pod Radhoštěm
 • Více lékařských
  oborů v místě
 • Ordinace
  s výtahem
 • P Snadné
  parkování
 • Ordinace
  v patře
 • Bezbariérový
  vstup
 • Wi-Fi
  připojení
 • Lékárna
  v dosahu
 • Možnost platit kartou
Zobrazit mapu

Nabídka ordinace

Ordinace má smlouvu
s těmito pojišťovnami

 • Vojenská zdravotní
  pojišťovna ČR
  Vojenská zdravotní
  pojišťovna ČR
 • Česká průmyslová
  zdravotní pojišťovna
  Česká průmyslová
  zdravotní pojišťovna
 • Oborová zdravotní pojišťovna
  Oborová zdravotní pojišťovna
 • Zdravotní pojišťovna
  ministerstva vnitra ČR
  Zdravotní pojišťovna
  ministerstva vnitra ČR
 • Revírní bratrská pokladna,
  zdrav. pojišťovna
  Revírní bratrská pokladna,
  zdrav. pojišťovna
 • Pojišťovna VZP, a.s.
  Pojišťovna VZP, a.s.
 • Všeobecná zdravotní
  pojišťovna ČR
  Všeobecná zdravotní
  pojišťovna ČR
 • Zaměstnanecká
  pojišťovna Škoda
  Zaměstnanecká
  pojišťovna Škoda

Vojtova metoda

Vojtova metoda

Metoda je založena na principu využití tzv. reflexní lokomoce, tedy pohybu těla řízeného vrozenými reflexy, bez závislosti na vůli pacienta. Vychází ze skutečnosti, že v lidském mozku jsou geneticky zakódovány určité pohybové vzorce, které se snažíme při cvičení Vojtovy metody aktivovat tlakem na určitá místa nebo protahováním některých svalů.

Je vhodná pro kojence, děti i dospělé a je účinnou léčbou i prevencí pohybových vad. Používá se například při léčbě opožděného psychomotorického vývoje, dětské mozkové obrně, poúrazových stavů, po cévních mozkových příhodách, nápravě skolios atd.

zavřít

Léčebná tělesná výchova

Léčebná tělesná výchova
Cílem léčebné tělesné výchovy (LTV) v rehabilitaci je terapie a prevence onemocnění statiky a dynamiky těla. Je určená pro zdravotně oslabené jedince.
zavřít

Měkké mobilizační techniky

Měkké mobilizační techniky

Měkké mobilizační techniky patří mezi prostředky manuální medicíny, kterými ovlivňujeme reflexní změny ve svalech, kůži, podkoží a kloubní blokády s cílem navození rovnováhy pohybového aparátu. Ošetřením funkční poruchy v rámci zřetězení ovlivňujeme i vzdálené části těla. Zaměřují se na ošetření kůže, podkoží, fascií, svalů a jejich úponů. Slouží k uvolnění svalových spasmů a k odstranění tzv. reflexních, obvykle bolestivých změn ve svalech a okolních strukturách. Těmito technikami reflexní cestou nejenom uvolňujeme napětí měkkých tkání, ale i porušenou funkci vnitřních orgánů. Provádí se bez použití masážních emulzí. Tuto terapii nelze zaměňovat s masážními technikami.

Mobilizací páteře, periferních kloubů a žeber nenásilně obnovujeme kloubní vůli i funkční pohyblivost u zablokovaného kloubu. Do mobilizačních technik patří i nácvik automobilizace.
zavřít

Přístrojová lymfodrenáž

Přístrojová lymfodrenáž
Lymfodrenáž je speciální detoxikační léčebná metoda, která pomáhá vyplavovat nahromaděné odpadní látky z těla. Dále podporuje tok lymfy mízním řečištěm, zlepšuje metabolismus a pozitivně ovlivňuje imunitní systém. Využívá se při léčbě lymfedemu.
zavřít

Elektroléčba

Elektroléčba

Elektroléčba je významnou součástí fyzikální léčby. Při léčbě využívá elektrický proudů různých frekvencí a intenzit a v závislosti na daném typu elektrického proudu mimo jiné pomáhá proti bolesti, zlepšuje prokrvení tkáně, zlepšuje výživu a tedy regeneraci tkáně, uvolňuje spasmy svalů, snižuje otoky atp. 

Elektroléčba má široké využití, například u pooperačních stavů (zlomeniny), bolestí zad a páteře, bolestí kloubů, poruch prokrvení končetin, ale i u obrn periferních nervů.

zavřít

MUDr. Kočí Pavla medailonek

Paní doktorka Pavla Kočí absolvovala v roce 1998 studium na 3.Lékařské fakultě UK v Praze, získala atestaci I. stupně z neurologie, nástavbovou atestaci a specializovanou způsobilost z rehabilitačního lékařství.

Absolvovala velký počet kurzů zaměřených například na Dynamickou Neuromuskulární Stabilizaci dle prof. Pavla Koláře, stabilizační cvičení ramenního pletence, neinvazivní laserovou terapii s účastí na studii uplatnění biostimulačního laseru v rehabilitaci nebo také komplexní léčbu lymfedému včetně manuální mízní drenáže.

Pracovala na lůžkových neurologických odděleních v NsP a LDN Orlová a Nemocnici Hořovice, LDN na Vojkově u Říčan, pro Rehamedica Žacléř, a.s. Po přestěhování do Beskyd pracovala 4 roky na lůžkovém Rehabilitačním oddělení Nemocnice Valašské Meziříčí a BRC Čeladná, kam občas zajíždí na služby. Nyní pracuje ve společnosti MediClinic a.s. v Rožnově pod Radhoštěm.

Ve své praxi se zaměřuje především na léčbu technikami myoskeletální medicíny dle prof. Lewita a terapeutickému konceptu DNS dle prof. Koláře. Věnuje se také podiatrii - léčbě plochonoží s aplikací vložek do bot, komplexní léčbě lymfatických otoků, viscerální terapii-léčba funkčních poruch vnitřních orgánů a jejich závěsného aparátu.

V ordinaci se s pacienty domluví anglicky a částečně rusky.

 

zavřít

Zrůbková Svatava medailonek

Sestra Zrůbková vystudovala Střední zdravotnickou školu v Ostravě. Získala atestaci v oboru rehabilitace.

Po studiu  začala pracovat na rehabilitačním oddělení nemocnice Vsetín, Valašské Meziříčí a v Rožnově pod Radhoštěm.

zavřít

Informujte se o svých
nárocích z veřejného pojištění

Pro pacienta

Přehled nabízených
očkování

Pro pacienta

Interaktivní mapa
ordinací v čr

Pro pacienta

Prohlédněte si nové číslo
časopisu MediClinic Plus

Pro pacienty

© copyright MediClinic 2024 Created by inCUBE

Vážení pacienti,

blíží se doba dovolených, informace o dovolených, zástupech a také úpravách ordinačních hodin v době prázdnin najdete na našich webových stránkách u konkrétní ordinace nebo také v naší aplikaci.

 Prosíme, buďte k ostatním pacientům a také personálu ordinací ohleduplní, proto v případě jakéhokoliv respiračního onemocnění vstupujte do čekárny a ordinace s respirátorem.

Děkujeme za pochopení, MediClinic.

zavřít