Mediclinic
left right

09. 11. 2020

Chraňte se proti chřipce, očkujte se!

Vážení pacienti,

stále platí, že očkování je účinnou prevencí proti chřipce a že právě nyní je ideální doba pro očkování. V našich ordinacích se můžete nechat očkovat (platí do vyčerpání zásob). Ochrana před onemocněním nastupuje již 2 týdny po očkování.

S ohledem na aktuální epidemiologickou situaci očkování doporučujeme. Objednejte se telefonicky, e-mailem či SMS, po dohodě s lékařem Vám bude stanoven termín očkování. V našich ordinacích dbáme na veškerá hygienická opatření.

Cena očkování pro samoplátce je 500 Kč včetně aplikace. Na očkování přispívají zdravotní pojišťovny. Informace o příspěvcích jednotlivých zdravotních pojišťoven na očkování dospělých i dětí naleznete zde a zde.

Chraňte své zdraví, objednejte se u svého praktického lékaře!

Informujte se o svých
nárocích z veřejného pojištění

Pro pacienta

Přehled nabízených
očkování

Pro pacienta

Interaktivní mapa
ordinací v čr

Pro pacienta

Prohlédněte si nové číslo
časopisu MediClinic Plus

Pro pacienty

Registrace nového pacienta

Je jednoduché přejít k nám, nemusíte navštívit svého praktika.

© copyright MediClinic 2024 Domácí péče Praha Created by inCUBE

Vážení pacienti,

prosíme, buďte k ostatním pacientům a také personálu ordinace ohleduplní, proto v případě jakéhokoliv respiračního onemocnění vstupujte do čekárny a ordinace s respirátorem.

Vakcíny pro přeočkování dospělých proti černému kašli (Adacel) jsou opět dostupné, o možnosti očkování se informujte u svého praktického lékaře nebo na naší klientské lince. Informace o očkování najdete také v naší aplikaci.

Děkujeme za pochopení, MediClinic.

zavřít