Mediclinic
left right

Chraňte se proti chřipce, očkujte se!

Vážení pacienti,

stále platí, že očkování je účinnou prevencí proti chřipce a že právě nyní je ideální doba pro očkování. V našich ordinacích se můžete nechat očkovat (platí do vyčerpání zásob). Ochrana před onemocněním nastupuje již 2 týdny po očkování.

S ohledem na aktuální epidemiologickou situaci očkování doporučujeme. Objednejte se telefonicky, e-mailem či SMS, po dohodě s lékařem Vám bude stanoven termín očkování. V našich ordinacích dbáme na veškerá hygienická opatření.

Cena očkování pro samoplátce je 500 Kč včetně aplikace. Na očkování přispívají zdravotní pojišťovny. Informace o příspěvcích jednotlivých zdravotních pojišťoven na očkování dospělých i dětí naleznete zde a zde.

Chraňte své zdraví, objednejte se u svého praktického lékaře!

Informujte se o svých
nárocích z veřejného pojištění

Pro pacienta

Přehled nabízených
očkování

Pro pacienta

Interaktivní mapa
ordinací v čr

Pro pacienta

Prohlédněte si nové číslo
časopisu MediClinic Plus

Pro pacienty

Registrace nového pacienta

Je jednoduché přejít k nám, nemusíte navštívit svého praktika.

Používáme cookies ke zlepšení fungování našeho webu, analýze návštěvnosti a personalizaci reklamy. Pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací

SOUHLASÍM

Vážení pacienti,

ordinaci navštivte PO TELEFONICKÉ DOMLUVĚ s lékařem, striktně rozdělujeme ordinační hodiny pro zdravé a nemocné pacienty. S ohledem na aktuální epidemickou situaci se může měnit rozložení ordinačních hodin, sledujte proto průběžně naše webové stránky. Bližší informace najdete v detailu ordinace, kterou navštěvujete.

Vstup do čekárny a ordinace je možný pouze s respirátorem.

od pondělí 1. 3. 2021 se naši praktiční lékaři zapojují do očkování proti covid-19. V případě, že preferujete očkování u svého praktického lékaře místo v očkovacím centru, pak je možné se u lékaře přihlásit. Jedná se o věkovou skupinu pacientů 70+, pacienty ve věkové skupině 80+, pokud ještě nejsou naočkováni. Bližší informace najdete zde.

Děkujeme za pochopení, MediClinic.
zavřít