Mediclinic

Omezený provoz ordinací

Vážení pacienti,

situace v našich ordinacích se neustále mění, prosíme, sledujte proto naše webové stránky. Aktuální informace najdete u každé ordinace.

STÁLE PLATÍ – DO ORDINACE VŽDY NEJPRVE VOLEJTE. Oddělujeme striktně ordinační hodiny pro nemocné a zdravé pacienty.

Pokud se do ordinace nedovoláte, kontaktujte naši klientskou linku 844 300 100 (provozní doba 7:30 - 16:00) nebo 
info@mediclinic.cz

Naše ordinace aktuálně fungují v těchto režimech:
  • Ordinace je otevřena – termín jakékoliv návštěvy si předem domluvte telefonicky (osobní návštěva při akutním zdravotním stavu).
  • Ordinace poskytuje služby elektronicky - předepisuje eRecepty, vystavuje eNeschopenky a takto je možné konzultovat také Váš zdravotní stav. Ordinaci kontaktujte telefonicky. 
  • Ordinace dočasně neordinuje -  v detailu ordinace v poznámce jsou uvedeny další informace, případně volejte naši klientskou linku 844 300 100, kde Vám poskytneme další informace.
U jednotlivých ordinací najdete také informaci, zda ordinace poskytuje lékařskou péči pouze svým pacientům nebo pacientům registrovaným v ordinacích MediClinic.

PREVENTIVNÍ PROHLÍDKY A OČKOVÁNÍ probíhají dle stávajícího režimu po předchozí telefonické domluvě s lékařem.

ODKLÁDÁME neakutní ošetření a administrativní úkony na pozdější dobu. Neprovádíme také pracovně - lékařské prohlídky a prohlídky pro posudkovou činnost.

Pokud jste v povinné karanténě a sledujete příznaky onemocnění COVID-19, obraťte se na krajskou hygienickou stanici (kontakty zde nebo na linku 112). Můžete využít novou linku 1212 - celorepublikový informační servis pro koronavirus.

Děkujeme za pochopení.
MediClinic

Informujte se o svých
nárocích z veřejného pojištění

Pro pacienta

Přehled nabízených
očkování

Pro pacienta

Interaktivní mapa
ordinací v čr

Pro pacienta

Prohlédněte si nové číslo
časopisu MediClinic Plus

Pro pacienty

Registrace nového pacienta

Je jednoduché přejít k nám, nemusíte navštívit svého praktika.

Používáme cookies ke zlepšení fungování našeho webu, analýze návštěvnosti a personalizaci reklamy. Pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací

SOUHLASÍM

Vážení pacienti,

provoz ordinací je v současné době limitován nedostatkem ochranných prostředků, proto ordinace fungují v nouzovém režimu. PROSÍME, LÉKAŘE NAVŠTIVTE VÝHRADNĚ PO TELEFONICKÉ DOMLUVĚ. Bližší informace najdete zde.

Platí nařízení o POVINNÉ KARANTÉNĚ pro všechny, kteří se vrátili ze zahraničí a pro ty, kteří byli v kontaktu s nakaženou osobou. Bližší informace najdete zde. Pokud jste v povinné karanténě a sledujete na sobě příznaky onemocnění covid-19, kontaktujte příslušnou hygienickou stanici nebo linku 112. Nově funguje linka 1212, celorepublikový informační servis pro koronavirus.

Děkujeme MediClinic


zavřít