Mediclinic

Otevření nového PLS centra v Praze, Vajgarská

Vážené, dámy, vážení pánové,

s radostí si Vám dovolujeme oznámit, že jsme pro Vás otevřeli nové centrum PLS a IPP na poliklinice ve Vajgarské ulici. 

Toto pracoviště od 1. června poskytuje kompletní služby v oblasti PLS (pracovně lékařské služby) a IPP (individuální preventivní péče). Naší snahou bylo vytvořit moderní prostory, které odpovídají současným trendům v poskytování zdravotní péče.

Věříme proto, že budete spokojeni nejen s lékařskou péčí zde poskytovanou, ale i dalšími službami společnosti MediClinic. 

V případě jakýchkoliv dotazů ohledně poskytování PLS i IPP se na nás neváhejte obracet na e-mailu: obchod@mediclinic.cz

Informujte se o svých
nárocích z veřejného pojištění

Pro pacienta

Přehled nabízených
očkování

Pro pacienta

Interaktivní mapa
ordinací v čr

Pro pacienta

Prohlédněte si nové číslo
časopisu MediClinic Plus

Pro pacienty

Registrace nového pacienta

Je jednoduché přejít k nám, nemusíte navštívit svého praktika.

Používáme cookies ke zlepšení fungování našeho webu, analýze návštěvnosti a personalizaci reklamy. Pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací

SOUHLASÍM

Vážení pacienti,

provoz ordinací je v současné době limitován nedostatkem ochranných prostředků, proto ordinace fungují v nouzovém režimu. PROSÍME, LÉKAŘE NAVŠTIVTE VÝHRADNĚ PO TELEFONICKÉ DOMLUVĚ. Bližší informace najdete zde.

Nadále platí nařízení o povinné karanténě pro ty, kteří se vrátili z rizikových oblastí a pro ty, kteří byli v kontaktu s nakaženou osobou. Bližší informace najdete zde. Pokud jste v povinné karanténě a sledujete na sobě příznaky onemocnění covid-19, kontaktujte příslušnou hygienickou stanici nebo linku 112. Nově funguje linka 1212, celorepublikový informační servis pro koronavirus.

Děkujeme MediClinic


zavřít