Mediclinic
left right

15. 08. 2016

Společnost MediClinic a.s. odkoupila polikliniku Quattromedica v Brně

Společnost MediClinic a.s. odkoupila další polikliniku a posiluje svojí pozici v segmentu ambulantní lékařské péče

Dne 1. srpna 2016 byla završena koupě brněnské polikliniky QUATTROMEDICA spol. s r.o., která sídlí v samém centru Moravské metropole Brno, a poskytuje tak již více než 25 let komplexní zdravotní služby pro občany z Brna a okolí. Díky této akvizici se společnost MediClinic a.s. stává poskytovatelem zdravotní péče pro více než 200 tisíc pacientů po celé České republice a plánovaný obrat společnosti a dceřiných firem se v letošním roce očekává ve výši 400 milionů korun.

„QUATTROMEDICA svou velikostí a skladbou odborností přesně zapadá do naší koncepce růstu a poskytování zdravotních služeb našim klientům. Je již třetí poliklinikou, kterou provozujeme, a naším cílem je podobnými akvizicemi i nadále rozšiřovat naši síť ambulancí.“ říká MUDr. Eduard Bláha, jeden ze dvou akcionářů společnosti MediClinic a.s.

Díky vstupu silného a ekonomicky stabilizovaného subjektu se pacienti mohou těšit na další zkvalitňování služeb spojených s lékařskou péčí a zušlechtěním zázemí polikliniky, vyhovující požadavkům 21. století.

Poliklinika QUATTROMEDICA v současnosti disponuje více než padesátičlenným týmem lékařského a středně zdravotnického personálu vedeného MUDr. Arnoštem Mazalem. Kromě šesti ambulancí praktického lékaře zde působí specialisté v oblastech oftalmologie, ortopedie, interního lékařství, neurologie, ORL, gynekologie, chirurgie, rentgenové a ultrazvukové diagnostiky a fyzioterapie.

Naším záměrem je pokračovat v dosavadní kvalitní práci polikliniky a jejího týmu, s cílem rozvíjet zde činnost v oblasti primární i specializované péče. I nadále bude kladen důraz na péči o firemní klientelu v oblasti poskytování pracovnělékařských služeb ve všech kategorizacích prací,dodává nový výkonný manažer polikliniky Mgr. Petr Stryk.

Tiskovou zprávu si můžete stáhnout zde.

Informujte se o svých
nárocích z veřejného pojištění

Pro pacienta

Přehled nabízených
očkování

Pro pacienta

Interaktivní mapa
ordinací v čr

Pro pacienta

Prohlédněte si nové číslo
časopisu MediClinic Plus

Pro pacienty

Registrace nového pacienta

Je jednoduché přejít k nám, nemusíte navštívit svého praktika.

© copyright MediClinic 2024 Domácí péče Praha Created by inCUBE

Vážení pacienti,

prosíme, buďte k ostatním pacientům a také personálu ordinace ohleduplní, proto v případě jakéhokoliv respiračního onemocnění vstupujte do čekárny a ordinace s respirátorem.

Vakcíny pro přeočkování dospělých proti černému kašli nejsou dostupné, aktuálně není k dispozici ani vakcína Adacel Polio.

Děkujeme za pochopení, MediClinic.

zavřít