Mediclinic
left right

11. 11. 2022

Vítězství v anketě Nejdůvěryhodnější značky 2022

Získali jsme ocenění Nejdůvěryhodnější značka roku 2022.

Ve čtvrtek 10. 11. 2022 došlo na slavnostním galavečeru ke zveřejnění značek, které získaly nejlepší hodnocení spotřebitelů v nezávislé anketě v rámci marketingového programu Důvěryhodné značky. Je nám velkou ctí, že se mezi devíti desítkami oceněných značek objevila také společnost MediClinic a že jsme se stali vůbec prvním vítězem v kategorii Sítě klinik a ambulancí.

Získaného ocenění si velmi vážíme, chtěli bychom touto cestou poděkovat našim pacientům za projevenou důvěru. Děkujeme také našim lékařům a sestřičkám za jejich každodenní péči o naše pacienty.

Nejrozsáhlejší nezávislou anketu zaměřenou na spotřebitelskou důvěru i v oblasti služeb a institucí pořádá již 8. rokem, společnost Atoz Marketing Services a výzkumnou agenturou je Nielsen IQ. Do průzkumu se zapojilo 4 000 respondentů .

Děkujeme, MediClinic.


Informujte se o svých
nárocích z veřejného pojištění

Pro pacienta

Přehled nabízených
očkování

Pro pacienta

Interaktivní mapa
ordinací v čr

Pro pacienta

Prohlédněte si nové číslo
časopisu MediClinic Plus

Pro pacienty

Registrace nového pacienta

Je jednoduché přejít k nám, nemusíte navštívit svého praktika.

© copyright MediClinic 2024 Domácí péče Praha Created by inCUBE

Vážení pacienti,

prosíme, buďte k ostatním pacientům a také personálu ordinace ohleduplní, proto v případě jakéhokoliv respiračního onemocnění vstupujte do čekárny a ordinace s respirátorem.

Vakcíny pro přeočkování dospělých proti černému kašli nejsou dostupné, aktuálně není k dispozici ani vakcína Adacel Polio.

Děkujeme za pochopení, MediClinic.

zavřít