Mediclinic
left right

03. 03. 2022

Zdravotní péče pro občany Ukrajiny

Dobrý den, 

chceme Vás informovat, že společnost MediClinic se aktivně zapojuje do pomoci občanům Ukrajiny v oblasti zajištění zdravotní péče. Naše ordinace jsou dle svých kapacitních možností připraveny poskytnout zdravotní péči samozřejmě i těm osobám, které ještě nemají vyřízeno pobytové oprávnění (např. dlouhodobé vízum za účelem strpění apod.) a to BEZPLATNĚ.

Pro hladký průběh ošetření nejdříve kontaktujte konkrétní ordinaci. Máme také k dispozici ukrajinsky/rusky mluvící operátory na klientské lince.

Děkujeme, MediClinic.

 

Хороший день, 

Повідомляємо, що MediClinic активно долучається до допомоги громадянам України у наданні медичної допомоги. Наші кабінети готові БЕЗКОШТОВНО надати медичну допомогу, звісно, ​​і тим особам, які ще не отримали посвідку на проживання (наприклад, довгострокову візу з метою толерантності тощо). 

Для отримання медичної допомоги спершу зателефонуйте до конкретного лікаря. У нас також працюють оператори, котрі розмовляють українською/російською мовами.

Дякую, MediClinic

Další informace v češtině a ukrajinštině najdete zde

Informujte se o svých
nárocích z veřejného pojištění

Pro pacienta

Přehled nabízených
očkování

Pro pacienta

Interaktivní mapa
ordinací v čr

Pro pacienta

Prohlédněte si nové číslo
časopisu MediClinic Plus

Pro pacienty

Registrace nového pacienta

Je jednoduché přejít k nám, nemusíte navštívit svého praktika.

© copyright MediClinic 2024 Domácí péče Praha Created by inCUBE

Vážení pacienti,

prosíme, buďte k ostatním pacientům a také personálu ordinace ohleduplní, proto v případě jakéhokoliv respiračního onemocnění vstupujte do čekárny a ordinace s respirátorem.

Vakcíny pro přeočkování dospělých proti černému kašli (Adacel) jsou opět dostupné, o možnosti očkování se informujte u svého praktického lékaře nebo na naší klientské lince. Informace o očkování najdete také v naší aplikaci.

Děkujeme za pochopení, MediClinic.

zavřít