Mediclinic

Očkování proti COVID-19

Spolehlivá cesta k běžnému životu? Očkování proti COVID-19

Vakcinace je efektivní způsob, jak dlouhodobě zastavit šíření epidemie u nás i ve světě. Zavedení vakcinace pomohlo už v minulosti ke snížení či dokonce vymýcení řady nemocí (např. pravé neštovice, dětská obrna, záškrt). Očkování je dobrovolné a bezplatné. Schválené vakcíny, které jsou certifikovány v EU, prošly předepsanými a potřebnými studiemi a testy.  

Jak na to?

Registrujte se na webu crs.uzis.cz nebo registrace.mzcr.cz, s registrací Vám pomohou jak rodinní příslušníci, tak na bezplatné lince 1221 nebo 800 160 166.

Od 15. 1. 2021 se mohou registrovat senioři 80+.
Od 1. 2. 2021 se může registrovat veřejnost.

Podrobné a aktuální informace k očkování najdete zde. Jsou zde k dispozici také informace, o jednotlivých vakcínách a také odpovědi na otázky, proč se nechat očkovat či které se týkají bezpečnosti vakcín, účinnosti vakcín a pod. 

Informujte se o svých
nárocích z veřejného pojištění

Pro pacienta

Přehled nabízených
očkování

Pro pacienta

Interaktivní mapa
ordinací v čr

Pro pacienta

Prohlédněte si nové číslo
časopisu MediClinic Plus

Pro pacienty

Registrace nového pacienta

Je jednoduché přejít k nám, nemusíte navštívit svého praktika.

Používáme cookies ke zlepšení fungování našeho webu, analýze návštěvnosti a personalizaci reklamy. Pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací

SOUHLASÍM

Vážení pacienti,

ordinaci navštivte PO TELEFONICKÉ DOMLUVĚ s lékařem, striktně rozdělujeme ordinační hodiny pro zdravé a nemocné pacienty. S ohledem na aktuální epidemickou situaci se může měnit rozložení ordinačních hodin, sledujte proto průběžně naše webové stránky. Bližší informace najdete v detailu ordinace, kterou navštěvujete.

Hlavním úkolem praktických lékařů je léčit  registrované  pacienty, proto naše ordinace nejsou zapojeny do plošného testování na covid-19. Vybrané ordinace nabízejí testování pouze svým registrovaným pacientům, informaci najdete v detailu ordinace. K plošnému antigennímu testování využijte síť odběrových center, seznam najdete zde

Děkujeme za pochopení, MediClinic.
zavřít