Mediclinic
left right

Očkování proti COVID-19

Spolehlivá cesta k běžnému životu? Očkování proti COVID-19.

Vážení pacienti,

od pondělí 1. 3. 2021 se naši praktiční lékaři zapojují do očkování proti covid-19. V případě, že preferujete očkování u svého praktického lékaře místo v očkovacím centru, pak je možné se u lékaře přihlásit. Jedná se o věkovou skupinu pacientů 70+, pacienty ve věkové skupině 80+, pokud ještě nejsou naočkováni.

Pokud preferujete očkování u svého praktického lékaře, dejte mu to vědět, již se neregistrujte k očkování v centrálním rezervačním systému.

V ordinacích se očkuje dle dostupnosti vakcín, aktuálně jich je nedostatek. Rozdělení vakcín je v pravomoci krajského koordinátora, který rozhoduje o distribuci vakcín do očkovacích center, následně potom k praktickým lékařům.  Větší dostupnost vakcín a tím pádem i rychlejší očkování lze čekat v dubnu a v květnu. K očkování budete pozváni, jakmile bude vakcína k dispozici.

K očkování se můžete registrovat také na webu crs.uzis.cz nebo registrace.mzcr.cz.

Od 14. 4 2021 se mohou k očkování registrovat osoby starší 65 let.
Stále platí možnost registrace i pro chronicky nemocné pacienty, kteří se mohou přihlašovat pomocí speciálního kódu, který obdrží od svého ambulantního specialisty.

Podrobné informace naleznete zde.

Děkujeme za pochopení, MediClinic

Informujte se o svých
nárocích z veřejného pojištění

Pro pacienta

Přehled nabízených
očkování

Pro pacienta

Interaktivní mapa
ordinací v čr

Pro pacienta

Prohlédněte si nové číslo
časopisu MediClinic Plus

Pro pacienty

Registrace nového pacienta

Je jednoduché přejít k nám, nemusíte navštívit svého praktika.

Používáme cookies ke zlepšení fungování našeho webu, analýze návštěvnosti a personalizaci reklamy. Pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací

SOUHLASÍM

Vážení pacienti,

ordinaci navštivte PO TELEFONICKÉ DOMLUVĚ s lékařem, striktně rozdělujeme ordinační hodiny pro zdravé a nemocné pacienty. S ohledem na aktuální epidemickou situaci se může měnit rozložení ordinačních hodin, sledujte proto průběžně naše webové stránky. Bližší informace najdete v detailu ordinace, kterou navštěvujete.

Vstup do čekárny a ordinace je možný pouze s respirátorem.

od pondělí 1. 3. 2021 se naši praktiční lékaři zapojují do očkování proti covid-19. V případě, že preferujete očkování u svého praktického lékaře místo v očkovacím centru, pak je možné se u lékaře přihlásit. Jedná se o věkovou skupinu pacientů 70+, pacienty ve věkové skupině 80+, pokud ještě nejsou naočkováni. Bližší informace najdete zde.

Děkujeme za pochopení, MediClinic.
zavřít