Mediclinic
left right

Hledáte pediatra v brně?

Pak navštivte jednu z našich brněnských ordinací, kde Vám poskytneme komplexní pediatrickou preventivní a léčebnou péči. Při péči o kojence, děti a mladistvé naši pediatři využívají nejen své zkušenosti, ale v praxi též aplikují moderní diagnostické metody s ohledem na danou věkovou skupinu.

Kromě standardních lékařských vyšetření provádíme také například měření hladiny CRP přístrojem, což lékaři umožňuje okamžité zjištění míry infekce v těle dítěte a nutnosti léčby antibiotiky.

Do všech našich ambulancí se můžete objednat telefonicky zavoláním na pevnou linku či mobilní telefon nebo písemně e-mailem. Máme prodloužené ordinační hodiny.

Vyberte si jednu z našich ordinací, přijďte se k nám podívat a můžete se ihned zaregistrovat.

Děláme vše pro zdraví Vašich dětí!

Charakteristickým rysem primární péče v pediatrii je velký důraz kladený na prevenci. Z tohoto důvodu považujeme pravidelné prohlídky a očkování za naprosto klíčové pro správný vývoj Vašeho dítěte.

Díky pravidelným návštěvám a kontinuálnímu sledování zdravotního stavu Vašeho dítěte dokáží naši lékaři včas zachytit i některé choroby, které se zpočátku mohou projevit jen zpomalením fyziologického vývoje dítěte.

Jelikož nám velmi záleží na tom, aby naši malí pacienti byli spokojení, snažíme se vytvořit takové prostředí, které dítě zklidní a odvede od myšlenek na lékařské vyšetření.

Ukázková fota z našich pediatrických ordinací, které máme po celé České republice.

Informujte se o svých
nárocích z veřejného pojištění

Pro pacienta

Přehled nabízených
očkování

Pro pacienta

Interaktivní mapa
ordinací v čr

Pro pacienta

Prohlédněte si nové číslo
časopisu MediClinic Plus

Pro pacienty

Registrace nového pacienta

Je jednoduché přejít k nám, nemusíte navštívit svého praktika.

Používáme cookies ke zlepšení fungování našeho webu, analýze návštěvnosti a personalizaci reklamy. Pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací

SOUHLASÍM

Vážení pacienti,

ordinaci navštivte PO TELEFONICKÉ DOMLUVĚ s lékařem, striktně rozdělujeme ordinační hodiny pro zdravé a nemocné pacienty. S ohledem na aktuální epidemickou situaci se může měnit rozložení ordinačních hodin, sledujte proto průběžně naše webové stránky. Bližší informace najdete v detailu ordinace, kterou navštěvujete.

Vstup do čekárny a ordinace je možný pouze s respirátorem.

od pondělí 1. 3. 2021 se naši praktiční lékaři zapojují do očkování proti covid-19. V případě, že preferujete očkování u svého praktického lékaře místo v očkovacím centru, pak je možné se u lékaře přihlásit. Jedná se o věkovou skupinu pacientů 70+, pacienty ve věkové skupině 80+, pokud ještě nejsou naočkováni. Bližší informace najdete zde.

Děkujeme za pochopení, MediClinic.
zavřít