Mediclinic
left right

Hledáte pediatra v brně?

Pak navštivte jednu z našich brněnských ordinací, kde Vám poskytneme komplexní pediatrickou preventivní a léčebnou péči. Při péči o kojence, děti a mladistvé naši pediatři využívají nejen své zkušenosti, ale v praxi též aplikují moderní diagnostické metody s ohledem na danou věkovou skupinu.

Kromě standardních lékařských vyšetření provádíme také například měření hladiny CRP přístrojem, což lékaři umožňuje okamžité zjištění míry infekce v těle dítěte a nutnosti léčby antibiotiky.

Do všech našich ambulancí se můžete objednat telefonicky zavoláním na pevnou linku či mobilní telefon nebo písemně e-mailem. Máme prodloužené ordinační hodiny.

Vyberte si jednu z našich ordinací, přijďte se k nám podívat a můžete se ihned zaregistrovat.

Děláme vše pro zdraví Vašich dětí!

Charakteristickým rysem primární péče v pediatrii je velký důraz kladený na prevenci. Z tohoto důvodu považujeme pravidelné prohlídky a očkování za naprosto klíčové pro správný vývoj Vašeho dítěte.

Díky pravidelným návštěvám a kontinuálnímu sledování zdravotního stavu Vašeho dítěte dokáží naši lékaři včas zachytit i některé choroby, které se zpočátku mohou projevit jen zpomalením fyziologického vývoje dítěte.

Jelikož nám velmi záleží na tom, aby naši malí pacienti byli spokojení, snažíme se vytvořit takové prostředí, které dítě zklidní a odvede od myšlenek na lékařské vyšetření.

Ukázková fota z našich pediatrických ordinací, které máme po celé České republice.

Informujte se o svých
nárocích z veřejného pojištění

Pro pacienta

Přehled nabízených
očkování

Pro pacienta

Interaktivní mapa
ordinací v čr

Pro pacienta

Prohlédněte si nové číslo
časopisu MediClinic Plus

Pro pacienty

Registrace nového pacienta

Je jednoduché přejít k nám, nemusíte navštívit svého praktika.

© copyright MediClinic 2021 Domácí péče Praha Created by inCUBE

Používáme cookies ke zlepšení fungování našeho webu, analýze návštěvnosti a personalizaci reklamy. Pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací

SOUHLASÍM

Vážení pacienti,

ordinaci navštivte nejlépe PO TELEFONICKÉ DOMLUVĚ s lékařem, striktně rozdělujeme ordinační hodiny pro zdravé a nemocné pacienty. Informace o ordinačních hodinách Vašeho lékaře najdete na webu v detailu ordinace, kterou navštěvujete.

Vstup do čekárny a ordinace je možný pouze s respirátorem.

Naši praktiční lékaři jsou zapojeni do očkování proti covid-19. Bližší informace najdete zde.

Certifikáty o očkování proti COVID 19 a potvrzení o provedeném testu si můžete stáhnout na webových stránkách: www.ocko.uzis.cz

Děkujeme za pochopení, MediClinic.
zavřít