Mediclinic

Hledáte zkušeného pediatra?

V našich ordinacích praktického lékaře pro děti a dorost poskytujeme komplexní pediatrickou preventivní a léčebnou péči na základě spolupráce se zdravotními pojišťovnami.
Lékařská péče je hrazena z veřejného zdravotního pojištění a vy neplatíte nic navíc (vyjma výkonů nehrazených zdravotními pojišťovnami a nepovinného očkování).

Při péči o kojence, děti a mladistvé naši pediatři využívají nejen své zkušenosti, ale v praxi též aplikují moderní diagnostické metody s ohledem na danou věkovou skupinu. Například menší tělo kojenců či novorozeňat se fyziologicky podstatně liší od těla dospívajícího, což je nutné reflektovat při vyšetření pacienta i následné léčbě.

Pediatři si musí více všímat vrozených a vývojových vad nebo genetických odlišností. Z tohoto důvodu považujeme pravidelné preventivní prohlídky za naprosto klíčové pro správný vývoj vašeho dítěte. Díky pravidelným návštěvám a kontinuálnímu sledování zdravotního stavu vašeho dítěte dokáží naši lékaři včas zachytit i některé choroby, které se zpočátku mohou projevit jen zpomalením fyziologického vývoje dítěte.

Také klademe důraz na očkování. Jsou očkování povinná a nepovinná. Pro orientaci si můžete prohlédnout náš očkovací kalendář. Očkování začíná již v prvních týdnech života vašeho miminka, proto je důležité domluvit se s pediatrem na termínech návštěv. Kromě standardních lékařských vyšetření nabízíme například měření hladiny CRP přístrojem, což lékaři umožňuje okamžité zjištění míry infekce v těle dítěte a nutnosti léčby antibiotiky.

Pokud jste nastávající maminka, pak doporučujeme vybrat si pediatra ještě před porodem. V porodnici po vás budou chtít nahlásit jméno a kontakt na pediatra, ke kterému budete se svým čerstvě narozeným miminkem docházet. Po porodu miminka a následném pobytu v porodnici obdržíte zprávu o novorozenci, kterou byste měla předat svému pediatrovi. Také dostanete doporučení kontaktovat vašeho pediatra do 48 hodin po propuštění a domluvit se na návštěvě.

V případě, že hledáte nového pediatra v dosahu svého bydliště, zaměstnání či školy, pak projděte náš seznam pediatrických ordinací a vyberte si tu nejvhodnější. Do ordinace se můžete zajít nezávazně podívat nebo se rovnou zaregistrovat.

Do všech našich ambulancí se můžete objednat telefonicky zavoláním na pevnou linku či mobilní telefon nebo písemně e-mailem. Všechny kontakty, včetně ordinačních hodin, najdete na stránce konkrétní ambulance.

Registrace je velmi jednoduchá. Jak celý proces probíhá se dočtete v sekci JAK SE REGISTROVAT.

Registrujte se do ordinace MediClinic a využívejte naše služby!

KLIKNĚTE ZDE A ZOBRAZTE SI KOMPLETNÍ SEZNAM ORDINACÍ PRAKTICKÝCH LÉKAŘŮ PRO DĚTI A DOROST

 

Jelikož nám velmi záleží na tom, aby naši malí pacienti byli spokojení, snažíme se vytvořit takové prostředí, které dítě zklidní a odvede od myšlenek na lékařské vyšetření.

  Ukázková fota z našich pediatrických ordinací, které máme po celé České republice.

 

Informace pro nastávající maminky

Informace pro rodiče dětí od narození do 19ti let

Informace pro 18ti leté pacienty

Informujte se o svých
nárocích z veřejného pojištění

Pro pacienta

Prohlédněte si zvýhodněné
nabídky očkování

Pro pacienta

Interaktivní mapa
ordinací v čr

Pro pacienta

Prohlédněte si nové číslo
časopisu MediClinic Plus

Pro pacienty

Registrace nového pacienta

Je jednoduché přejít k nám, nemusíte navštívit svého praktika.

Používáme cookies ke zlepšení fungování našeho webu a personalizaci reklamy. Pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním.

SOUHLASÍM