Mediclinic
left right

08. 05. 2017

Hledáte zkušeného pediatra?

V našich ordinacích praktického lékaře pro děti a dorost poskytujeme komplexní pediatrickou preventivní a léčebnou péči na základě spolupráce se zdravotními pojišťovnami.
Lékařská péče je hrazena z veřejného zdravotního pojištění a vy neplatíte nic navíc (vyjma výkonů nehrazených zdravotními pojišťovnami a nepovinného očkování).

Při péči o kojence, děti a mladistvé naši pediatři využívají nejen své zkušenosti, ale v praxi též aplikují moderní diagnostické metody s ohledem na danou věkovou skupinu. Například menší tělo kojenců či novorozeňat se fyziologicky podstatně liší od těla dospívajícího, což je nutné reflektovat při vyšetření pacienta i následné léčbě.

Pediatři si musí více všímat vrozených a vývojových vad nebo genetických odlišností. Z tohoto důvodu považujeme pravidelné preventivní prohlídky za naprosto klíčové pro správný vývoj vašeho dítěte. Díky pravidelným návštěvám a kontinuálnímu sledování zdravotního stavu vašeho dítěte dokáží naši lékaři včas zachytit i některé choroby, které se zpočátku mohou projevit jen zpomalením fyziologického vývoje dítěte.

Také klademe důraz na očkování. Jsou očkování povinná a nepovinná. Pro orientaci si můžete prohlédnout náš očkovací kalendář. Očkování začíná již v prvních týdnech života vašeho miminka, proto je důležité domluvit se s pediatrem na termínech návštěv. Kromě standardních lékařských vyšetření nabízíme například měření hladiny CRP přístrojem, což lékaři umožňuje okamžité zjištění míry infekce v těle dítěte a nutnosti léčby antibiotiky.

Pokud jste nastávající maminka, pak doporučujeme vybrat si pediatra ještě před porodem. V porodnici po vás budou chtít nahlásit jméno a kontakt na pediatra, ke kterému budete se svým čerstvě narozeným miminkem docházet. Po porodu miminka a následném pobytu v porodnici obdržíte zprávu o novorozenci, kterou byste měla předat svému pediatrovi. Také dostanete doporučení kontaktovat vašeho pediatra do 48 hodin po propuštění a domluvit se na návštěvě.

V případě, že hledáte nového pediatra v dosahu svého bydliště, zaměstnání či školy, pak projděte náš seznam pediatrických ordinací a vyberte si tu nejvhodnější. Do ordinace se můžete zajít nezávazně podívat nebo se rovnou zaregistrovat. Nebo můžete vyplnit jednoduchý on-line registrační formulář.

Všechny kontakty, včetně ordinačních hodin, najdete na stránce konkrétní ambulance.

Registrujte se do ordinace MediClinic a využívejte naše služby!

KLIKNĚTE ZDE A ZOBRAZTE SI KOMPLETNÍ SEZNAM ORDINACÍ PRAKTICKÝCH LÉKAŘŮ PRO DĚTI A DOROST  

Jelikož nám velmi záleží na tom, aby naši malí pacienti byli spokojení, snažíme se vytvořit takové prostředí, které dítě zklidní a odvede od myšlenek na lékařské vyšetření.

Informace pro nastávající maminky

Informace pro rodiče dětí od narození do 19ti let

Informace pro 18ti leté pacienty

Informujte se o svých
nárocích z veřejného pojištění

Pro pacienta

Přehled nabízených
očkování

Pro pacienta

Interaktivní mapa
ordinací v čr

Pro pacienta

Prohlédněte si nové číslo
časopisu MediClinic Plus

Pro pacienty

Registrace nového pacienta

Je jednoduché přejít k nám, nemusíte navštívit svého praktika.

© copyright MediClinic 2024 Domácí péče Praha Created by inCUBE

Vážení pacienti,

prosíme, buďte k ostatním pacientům a také personálu ordinace ohleduplní, proto v případě jakéhokoliv respiračního onemocnění vstupujte do čekárny a ordinace s respirátorem.

Vakcíny pro přeočkování dospělých proti černému kašli nejsou dostupné, aktuálně není k dispozici ani vakcína Adacel Polio.

Děkujeme za pochopení, MediClinic.

zavřít