Mediclinic
left right

On-line objednání ordinace Jesenice

ON-LINE OBJEDNÁNÍ


VYUŽÍVEJTE A UPŘEDNOSTŇUJTE, PROSÍM, ON-LINE OBJEDNÁNÍ   !!!!
 
Chceme Vám tímto vyjít maximálně vstříc s možnostmi termínů podle Vašich časových možností a uvolnit trochu telefonickou linku. Systém je automaticky nastaven tak, že měsíc před preventivní prohlídkou Vašeho dítěte budete emailem vyzváni k objednání, pokud jste neudali nebo nemáte emailovou adresu (příp. jste ji změnili) budete 14 dní před kontaktováni sms výzvou k objednání na prevenci. Tři dny před Vámi rezervovaným termínem prevence Vám bude odesláno sms připomenutí termínu.
 
HESLO A PRVNÍ PŘIHLÁŠENÍ DO OBJKAL:
 
1. V případě nadcházející PREVENTIVNÍ PROHLÍDKY Vašeho dítěte/dětí přijde upozorňovací POZVÁNKA na Vámi zadaný email v naší databázi s přihlašovacími údaji, které si následně můžete změnit. Po přihlášení do systému si vyberte vyhovující termín a zarezervujte si ho. Tři dny před termínem   Vám bude zaslána upozorňovací SMS s Vámi vybraným termínem.
Pokud Vám email nepřijde máme zřejmě v databázi nesprávný email a proto nás prosím kontaktujte s novými údaji.
 
2. Pokud v naší databázi NENÍ EMAILOVÁ ADRESA UVEDENA nebo
JE NESPRÁVNÁ vyzveme Vás k objednání SMS zprávou.
 
3. Pokud NEMÁTE HESLO můžete si ho nechat zaslat. Na úvodní stránce kalendáře kliknete na ZAPOMENUTÉ HESLO a vyplníte Vaši emailovou adresu. Přihlašovací údaje Vám budou obratem zaslány na zadaný email. Heslo si můžete po přihlášení do kalendáře změnit. Stejným způsobem postupujete pokud jste heslo zapomněli.
 
4. SMS zprávy z ordinace jsou rozesílány prostřednictvím automatu. Na tyto SMS můžete odpovídat, automat nám Vaši odpověď přepošle na email ordinace.
VOLAT NA TOTO ČÍSLO NELZE, ozval by se Vám pouze vyzváněcí nebo obsazovací tón.
 
5. Pokud se chcete objednat na NEPOVINNÉ OČKOVÁNÍ postupujte s prvním přihlášením přes zapomenuté heslo, po vybrání termínu, pak využijte poznámky a napište o jaké očkování se jedná, abychom měli pro Vás připravenou správnou očkovací látku.
 
6. Pokud chcete PŘEOBJEDNAT nebo ZRUŠIT  objednaný termín. Do poznámky nově rezervovaného termínu napište nám termín původní, který rušíte nebo nás informujte emailem. Pacienti v kalendáři dříve rezervované termíny rušit nemohou, tuto možnost má pouze lékař.
 
7. Pokud NEMŮŽETE DORAZIT NA REZERVOVANÝ TERMÍN a přišlo Vám SMS připomenutí, můžete odpovědět přímo na tuto SMS. Jinak nás kontaktujte emailem.


Informujte se o svých
nárocích z veřejného pojištění

Pro pacienta

Přehled nabízených
očkování

Pro pacienta

Interaktivní mapa
ordinací v čr

Pro pacienta

Prohlédněte si nové číslo
časopisu MediClinic Plus

Pro pacienty

Registrace nového pacienta

Je jednoduché přejít k nám, nemusíte navštívit svého praktika.

© copyright MediClinic 2021 Domácí péče Praha Created by inCUBE

Používáme cookies ke zlepšení fungování našeho webu, analýze návštěvnosti a personalizaci reklamy. Pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací

SOUHLASÍM

Vážení pacienti,

ordinaci navštivte nejlépe PO TELEFONICKÉ DOMLUVĚ s lékařem, striktně rozdělujeme ordinační hodiny pro zdravé a nemocné pacienty. Informace o ordinačních hodinách Vašeho lékaře najdete na webu v detailu ordinace, kterou navštěvujete.

Vstup do čekárny a ordinace je možný pouze s respirátorem.

Naši praktiční lékaři jsou zapojeni do očkování proti covid-19. Bližší informace najdete zde.

Certifikáty o očkování proti COVID 19 a potvrzení o provedeném testu si můžete stáhnout na webových stránkách: www.ocko.uzis.cz

Děkujeme za pochopení, MediClinic.
zavřít