Mediclinic
left right

11. 09. 2014

Nové přístroje pro ordinace v síti MediClinic

Vysoká úroveň péče o pacienty je hlavní prioritou společnosti MediClinic. Své ordinace proto vybavujeme moderními přístroji, které umožňují přesné měření různých parametrů přímo na místě, a usnadňují tak lékařům rozhodování o dalším postupu a pacientům šetří čas.

Po zakoupení přístrojů qLabs na měření parametru INR, které byly úspěšně zavedeny do praxe v naší celorepublikové síti ambulancí, jsme se rozhodli pro pořízení dalších přístrojů od společnosti QuickSeal International. Tentokrát se jedná o špičkové rakouské přístroje Eurolyser CUBE, které lze využít ke stanovení hladiny C-reaktivního proteinu včetně vysoce citlivého měření CRP, ke stanovení hladiny cystatinu C a k měření hodnoty protrombinového času (INR) a také k měření glykovaného hemoglobinu (HbA1c).

Informujte se o svých
nárocích z veřejného pojištění

Pro pacienta

Přehled nabízených
očkování

Pro pacienta

Interaktivní mapa
ordinací v čr

Pro pacienta

Prohlédněte si nové číslo
časopisu MediClinic Plus

Pro pacienty

Registrace nového pacienta

Je jednoduché přejít k nám, nemusíte navštívit svého praktika.

© copyright MediClinic 2024 Domácí péče Praha Created by inCUBE

Vážení pacienti,

prosíme, buďte k ostatním pacientům a také personálu ordinace ohleduplní, proto v případě jakéhokoliv respiračního onemocnění vstupujte do čekárny a ordinace s respirátorem.

Vakcíny pro přeočkování dospělých proti černému kašli (Adacel) jsou opět dostupné, o možnosti očkování se informujte u svého praktického lékaře nebo na naší klientské lince. Informace o očkování najdete také v naší aplikaci.

Děkujeme za pochopení, MediClinic.

zavřít