Mediclinic

Nové přístroje pro ordinace v síti MediClinic

Vysoká úroveň péče o pacienty je hlavní prioritou společnosti MediClinic. Své ordinace proto vybavujeme moderními přístroji, které umožňují přesné měření různých parametrů přímo na místě, a usnadňují tak lékařům rozhodování o dalším postupu a pacientům šetří čas.

Po zakoupení přístrojů qLabs na měření parametru INR, které byly úspěšně zavedeny do praxe v naší celorepublikové síti ambulancí, jsme se rozhodli pro pořízení dalších přístrojů od společnosti QuickSeal International. Tentokrát se jedná o špičkové rakouské přístroje Eurolyser CUBE, které lze využít ke stanovení hladiny C-reaktivního proteinu včetně vysoce citlivého měření CRP, ke stanovení hladiny cystatinu C a k měření hodnoty protrombinového času (INR) a také k měření glykovaného hemoglobinu (HbA1c).

Informujte se o svých
nárocích z veřejného pojištění

Pro pacienta

Přehled nabízených
očkování

Pro pacienta

Interaktivní mapa
ordinací v čr

Pro pacienta

Prohlédněte si nové číslo
časopisu MediClinic Plus

Pro pacienty

Registrace nového pacienta

Je jednoduché přejít k nám, nemusíte navštívit svého praktika.

Používáme cookies ke zlepšení fungování našeho webu, analýze návštěvnosti a personalizaci reklamy. Pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací

SOUHLASÍM

Vážení pacienti,

provoz ordinací je v současné době limitován nedostatkem ochranných prostředků, proto ordinace fungují v nouzovém režimu. PROSÍME, LÉKAŘE NAVŠTIVTE VÝHRADNĚ PO TELEFONICKÉ DOMLUVĚ. Bližší informace najdete zde.

Nadále platí nařízení o povinné karanténě pro ty, kteří se vrátili z rizikových oblastí a pro ty, kteří byli v kontaktu s nakaženou osobou. Bližší informace najdete zde. Pokud jste v povinné karanténě a sledujete na sobě příznaky onemocnění covid-19, kontaktujte příslušnou hygienickou stanici nebo linku 112. Nově funguje linka 1212, celorepublikový informační servis pro koronavirus.

Děkujeme MediClinic


zavřít