Mediclinic
left right

Nové přístroje pro ordinace v síti MediClinic

Vysoká úroveň péče o pacienty je hlavní prioritou společnosti MediClinic. Své ordinace proto vybavujeme moderními přístroji, které umožňují přesné měření různých parametrů přímo na místě, a usnadňují tak lékařům rozhodování o dalším postupu a pacientům šetří čas.

Po zakoupení přístrojů qLabs na měření parametru INR, které byly úspěšně zavedeny do praxe v naší celorepublikové síti ambulancí, jsme se rozhodli pro pořízení dalších přístrojů od společnosti QuickSeal International. Tentokrát se jedná o špičkové rakouské přístroje Eurolyser CUBE, které lze využít ke stanovení hladiny C-reaktivního proteinu včetně vysoce citlivého měření CRP, ke stanovení hladiny cystatinu C a k měření hodnoty protrombinového času (INR) a také k měření glykovaného hemoglobinu (HbA1c).

Informujte se o svých
nárocích z veřejného pojištění

Pro pacienta

Přehled nabízených
očkování

Pro pacienta

Interaktivní mapa
ordinací v čr

Pro pacienta

Prohlédněte si nové číslo
časopisu MediClinic Plus

Pro pacienty

Registrace nového pacienta

Je jednoduché přejít k nám, nemusíte navštívit svého praktika.

© copyright MediClinic 2021 Domácí péče Praha Created by inCUBE

Používáme cookies ke zlepšení fungování našeho webu, analýze návštěvnosti a personalizaci reklamy. Pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací

SOUHLASÍM

Vážení pacienti,

ordinaci navštivte nejlépe PO TELEFONICKÉ DOMLUVĚ s lékařem, striktně rozdělujeme ordinační hodiny pro zdravé a nemocné pacienty. Informace o ordinačních hodinách Vašeho lékaře najdete na webu v detailu ordinace, kterou navštěvujete.

Vstup do čekárny a ordinace je možný pouze s respirátorem.

Naši praktiční lékaři jsou zapojeni do očkování proti covid-19. Bližší informace najdete zde.

Certifikáty o očkování proti COVID 19 a potvrzení o provedeném testu si můžete stáhnout na webových stránkách: www.ocko.uzis.cz

Děkujeme za pochopení, MediClinic.
zavřít