Mediclinic

Změny preskripce zdravotnických pomůcek

Vážení pacienti,

od 1. 12. 2019 dochází k zásadním změnám v preskripci zdravotnických prostředků. V průběhu roku již vešly v platnost nové úhrady některých pomůcek nebo se výše úhrady od zdravotní pojišťovny zvýšila. Ušetřit by měli zejména diabetici, hendikepovaní a dětští pacienti. U stomických pomůcek se mění limity v sekci příslušenství a některé pomůcky již nebude muset schvalovat revizní lékař.

K zásadní změně dojde u preskripce inkontinenčních pomůcek. Důležité informace jsme pro vás shrnuli v článku zde.

V případě dotazů vám poradí v ordinaci nebo se obracejte na informační linky výrobců inkontinenčních pomůcek.

Informujte se o svých
nárocích z veřejného pojištění

Pro pacienta

Přehled nabízených
očkování

Pro pacienta

Interaktivní mapa
ordinací v čr

Pro pacienta

Prohlédněte si nové číslo
časopisu MediClinic Plus

Pro pacienty

Registrace nového pacienta

Je jednoduché přejít k nám, nemusíte navštívit svého praktika.

Používáme cookies ke zlepšení fungování našeho webu, analýze návštěvnosti a personalizaci reklamy. Pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací

SOUHLASÍM

Vážení pacienti,

provoz ordinací je v současné době limitován nedostatkem ochranných prostředků, proto ordinace fungují v nouzovém režimu. PROSÍME, LÉKAŘE NAVŠTIVTE VÝHRADNĚ PO TELEFONICKÉ DOMLUVĚ. Bližší informace najdete zde.

Platí nařízení o POVINNÉ KARANTÉNĚ pro všechny, kteří se vrátili ze zahraničí a pro ty, kteří byli v kontaktu s nakaženou osobou. Bližší informace najdete zde. Pokud jste v povinné karanténě a sledujete na sobě příznaky onemocnění covid-19, kontaktujte příslušnou hygienickou stanici nebo linku 112. Nově funguje linka 1212, celorepublikový informační servis pro koronavirus.

Děkujeme MediClinic


zavřít